Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові горів тролейбус. Постраждалих немає (відео)

У Чернігові горів тролейбус. Постраждалих немає (відео)

У Чернігові близько 16-ї години дня 7 березня навпроти обласної ради загорівся тролейбус.

Спочатку був дим. Пасажири, водій та кондуктор швидко залишили салон. А потім рогатик розгорівся не на жарт.Подивитися на подію зібрався цілий натовп людей.

Рух транспорту на цій ділянці проспекту Миру призупинився.

Вогонь розповсюджувався швидко. І коли прибули пожежники, охопив уже майже весь корпус тролейбусу.

Сергій, водій тролейбусу: «Гореть начало в кабине. Высоковольтные пакетники и автомат загорелся. И потом по проводке пошло по салону».

Валентина, кондуктор тролейбуса: «Двери открывали вручную, так как не сработала система – перемкнуло. А так все нормально, все вышли».

Загасили тролейбус доволі швидко. Як пояснили представники «ЧТУ», він був випущений у 1992 році і давно відпрацював свій ресурс. Відновленню він не підлягає.

Микита Вікторов, речник Чернігівського тролейбусного управління: «У нас 70% парку вже відпрацювали свій вік. У найгіршому стані знаходяться тролейбуси моделі сімейства ЗіУ, яким вже подекуди більше 20 років. На жаль, їхній технічний стан такий, що попри всі ремонти, попри всі сили, які затрачуються на їх ремонти, такі випадки, на жаль, трапляються раз на декілька років».

На щастя вже цього року до Чернігова надійдуть 40 нових тролейбусів придбаних за кошти Європейського інвестиційного банку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тролейбус, пожежа, ЧТУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект