Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог jesterec » Вранье о полиомиелите в Украине.

Вранье о полиомиелите в Украине.

19 Января 2016 08:20   Просмотров: 2590
Метки: полиомиелит, вранье
Нравится Рейтинг поста: 0
На сайте МОЗ вновь идут упоминания о вакцинации от полиомиелита, о вспышке полиомиелита и т.д.Я конечно понимаю, что народ неграмотный и можно по ушам ездить и впаривать вакцины в любом количестве, но пора и меру абсурда знать.
(К тому же эти вакцины не включены в календарный график прививания, не нужно лишний раз детей колоть и экпериментировать на них)

А есть ли вспышка полиомиелита ?
НЕТ, вспышки то нет: prozak.info/Zdorov-ya/Niyakogo-poliomielitu-v-Zakarpatti-nemae-Markovich-VIIDEO
Вчора ми отримали заключний клінічний діагноз - "поліомієлітоподібне захворювання". Діагноз "поліомієліт" у класичному розумінні не встановленй, як ми з початку й говорили, зазначив Маркович.

Лікар ще раз підтвердив інформацію про те, що в області не вистачає вакцинних препаратів. Про дефіцит вакцин на Закарпатті говорить і в.о. начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Тетяна Міцьо.

"Ніякого поломієліту, спалаху поліомієліту, тим більше епідемії, в Закарпатті немає", - підкреслив Маркович. Він припускає, що приводом для занепокоєння моги стати труднощі з перекладом у медиків, погоня за сенсацією. Водночас лікар звернувся до батьків із проханням не відмовлятися від вакцинації.

Нагадаємо, що другий тиждень в Україні триває паніка через спалах поліомієліту на Закарпатті. Недуга може сягнути епідемії через низький рівень вакцинації - прогнозує Міністерство охорони здоров’я, яке першим розповсюдило інформацію про поліомієліт на Закарпатті.

Затим місцеві медики включно з головою Закарпатської ОДА спростували спалах хвороби, на що вже відреагувала лабораторія ВООЗ, заявивши, що не в компетенції закарпатців стверджувати – є поліомієліт чи нема. Словесний батл так і не дійшов логічного завершення. Міністерство наполягає на вакцинації, а в Закарпатті вказують на дітей, котрі вже давно одужали. ProZak простежив хронологію подій і зробив власні припущення щодо ситуації у статті "Кому потрібен поліомієліт на Закарпатті".Народ, давайте уже своей головой думать.!!!

Добавить в: