• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог gorodnegyn » Корупція у вищих кабінет Ніжинської міської ради! (звернення до правоохоронних органів та Антикорупційного комітету України)


Талион

Корупція у вищих кабінет Ніжинської міської ради! (звернення до правоохоронних органів та Антикорупційного комітету України)

22 Июля 2014 17:11   Просмотров: 3043
Метки: нежин, линнык, кубрак, коррупция
Нравится Рейтинг поста: 0

Під час виборчої кампанії політики одним з перших пунктів в своїх програмах декларують боротьбу з корупцією. Наприклад, під час виборчих перегонів 2012 року Кубрак Віталій Михайлович обіцяв провести антикорупційну люстрацію, звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів. Але, незважаючи на слова, насправді відбуваються зовсім інші речі, які не мають нічого спільного зі словами. Наведемо кілька фактів, які мають привернути увагу правоохоронних органів та Люстраційних комітетів.
Факт №1.
Міський голова Ніжина Лінник Анатолій Валерійович, ще в далекому 2007 році зареєстрував і став одним з засновників ТОВ “Центр цифрових технологій “БРАВО”, ( вид діяльності – ремонт комп’ютерів та периферійного устаткування) в якому має 50% статутного фонду, а саме 20.000 грн. Обійнявши посаду державного службовця в травні 2014 року за певними домовленостями переписав свою частку в товаристві на іншу особу, але як вдалось з’ясувати, зміни в державному реєстрі так і не були проведені і залишаються лише на папері. Можна припустити, що дана схема була проведена певною групою осіб, і за певних обставин 50% у товаристві знову може опинитись в руках Анатолія Лінника. Але на даний час, коли в державному реєстрі засновником ТОВ “Центр цифрових технологій “БРАВО” міститься прізвище міського голови – це є порушенням ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції».

Факт№2.
В 2012 році було зареєстровано інше товариство – ТОВ “Браво трейд” (вид діяльності – ремонт комп’ютерів та периферійного устаткування. Вид діяльності повністю співпадає з видом діяльності ТОВ “Центр цифрових технологій “Браво” Анатолія Лінника) Засновником ТОВ “Браво Трейд” є рідний дядько міського голови Ніжина Микола Божок. Товариство протягом 2013-14 років отримало замовлень від державних, комунальних підприємств на суму 272.000 грн. Тобто товариство “Браво Трейд” отримувало бюджетні кошти і за часів, коли Анатолій Лінник був депутатом міської ради і коли отримав посаду міського голови Ніжина. Постає логічне питання, а чи не є це ні чим іншим як неправомірне сприяння фізичним та юридичним особам у здійсненні ними господарської діяльності, що суворо заборонено част.1, статті 6 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції». (Документи у додатку).

Факт №3.
Радник міського голови Ніжина Кубрак Віталій Михайлович також є засновником товариства під назвою ТОВ “Творець” і володіє 65% статутного капіталу. І хоча він мав би продати свої корпоративні права, але й досі саме його прізвище фігурує в державному реєстрі, як одного з засновників товариства. Черговий факт порушення ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції».


Три факти і три порушення законодавства України в сфері подолання корупції. Отже звертаємось до органів внутрішній справ, прокуратури, Антикорупційного комітету України детально вивчити факти викладені в даній статі і в межах своєї компетенції відреагувати і притягнути винних осіб до відповідальності.

Максим Богданов

Добавить в:
 
 


Центр Комплект