Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог devohka » Звернення до співвітчизників ( з журналу "Тиждень")

Звернення до співвітчизників ( з журналу "Тиждень")

6 Мая 2010 13:55   Просмотров: 4568
Метки: країна, звернення, небезпека

Ось таке звернення я знайшла в журналі "Тиждень" (читаю його регулярно і всім раджу). Якщо зайти на сайт, то можна поставити і свій підпис. Звісно мене не здивувало, що з Чернігова підписів дуже мало (для нас цікавіше майовка), але приємно вразило, що багато підписів зі східної України, є навіть з Криму. Висловлюйте свої думки, бо це важливо.Звернення до співвітчизників

Два місяці правління Віктора Януковича поставили Україну перед реальною загрозою втрати державності.

Маючи незначну електоральну підтримку, режим Януковича пішов шляхом стрімкої узурпації влади, нехтування Конституцією та законами України, зради національних інтересів.

Парадоксально, але факт: влада виступає в ролі головного ліквідатора держави. Політичні дії Віктора Януковича заганяють Україну в становище васала Росії. Продовження – всупереч Конституції – терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму є нічим іншим, як національним відступництвом, актом «продажу» держави.

Україну намагаються повернути в минуле. Тим самим у наших дітей та онуків відбирають перспективу. Замість європейських цінностей і гідного життя їм нав’язують совкові міфи й стандарти. Гуманітарна політика у виконанні одіозних політиків стає засобом дезінтеграції України, провокує міжрегіональні, міжконфесійні та мовні конфлікти в суспільстві.

Цілком очевидно, що Віктор Янукович, який став провідником інтересів іншої держави, не може бути президентом України.

Шановні співвітчизники!

Україна – в небезпеці!

Усвідомлюючи загрозу, що нависла над усіма нами, закликаємо всіма законними методами захистити державний суверенітет України, демократію, європейський цивілізаційний вибір нашого народу. Таке право надає нам і такий обов’язок покладає на нас Конституція України, 17-та стаття якої передбачає, що «захист суверенітету і державної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу».

Вимагаймо усунення президента Віктора Януковича від влади!

Будьмо пильними, відповідальними й рішучими!

Від нашої волі залежить наша спільна доля!

В'ячеслав Брюховецький,
почесний президент Києво-Могилянської академії

Юрій Щербак,
Надзвичайний і Повноважний Посол України, письменник

Юрій Андрухович,
письменник

Володимир Василенко,
Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор

Володимир Панченко,
професор Києво-Могилянської академії

Вадим Скуратівський,
мистецтвознавець

Поставити свій підпис можна за адресою: www.opir.net.ua
 
Добавить в: