Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Олександра Щерби » Політичні партії та ГО організації не виконують свою роль в Україні?

Політичні партії та ГО організації не виконують свою роль в Україні?

Можливо мої статті не будуть відповідати загальній тематиці сайту, але вважаю за потрібне освітити мої роздуми та діяльність на даний момент.

Мене досить часто мучить риторичне питання: Чому ми в країні, де живе більше 46 млн. чоловік, із багатими покладами корисних копалин та ДУЖЕ крутим географічним становищем маємо 44 місце в світі по розмірам ВВП?

Перед нами. наприклад, Нігерія, Колумбія, Венесуела і т.д.Маємо логічний висновок: ми не ефективно використовуємо наявні у нас ресурси (копалини, землю, трудові ресурси, наукові розробки і т.д.).

Що ж заважає нам? Мабуть тут є ціла низка факторів історичних і психологічних, але одним із вирішальних чинників в цьому питанню неодмінно має відігравати держава!

Чому вона не виконує свою роль? Можливо Вона (держва) служить лише певним інтересам. Тоді виникає питання політичного процесу та організацій, які керують цими процесами? А в реаліях України дуже часто це не організації, а конкретні люди, які створюють організації «під себе».

То чи організації не виконують своєї функції, чи у нас особливого роду керівники не дають можливості нормально працювати організаціям?

Виникає питання організації політичного процесу країни, я говорю не про зміну форми державного правління, а про форми суспільно-політичних організацій, які по суті не виконують своєї ролі. Більш того вони обслуговують інтереси вузького кола людей!

Якщо існує така проблема, то актуальне питання віднайдення новітніх форм організації таких структур. Які будуть виконувати свою роль в рамках держави. Які є думки з цього приводу? 
Добавить в: