Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » varenik@vareniks pub » Концерт Месяца. ManSaund в Чернигове 13 марта

Радио
Радио

Концерт Месяца. ManSaund в Чернигове 13 марта

10 Марта 2010 13:55   Просмотров: 3348
Метки: ніж «Піккардійська Терція»

Київський секстет Man Sound існує з 1994 року і на сьогоднішній день є ведучим вокальним брендом України і держав колишнього СРСР. Постійні учасники міжнародних джазових фестивалів, ці шестеро вокалістів – професіонали найвищого рівня. 

Нема сенсу лукавити – тут вони менш відомі, ніж «Піккардійська Терція», хоча товаришують з ними; вони не мають ефірів не рейтингових каналах і їх диски ви рідко знайдете на полицях музичних крамниць. Man Sound – більш елітна музика і вони й не ганяються за комерційним успіхом. Проте їх поважають люді «з вухами» — ті, хто сам трішки розбирається в музиці взагалі і вокальному мистецтві зокрема. Де ви ще знайдете колектив, який би міг виконувати госпел так само віртуозно, як виконує словְ’янський фольклор в оригінальному аранжуванні; що поєднував би джазові стандарти і кавер-версії пісень Майкла Джексона. До речі, про короля поп-музики. В програмі «МС» є класний момент, коли ніби граючись з публікою, вони виконують разом з глядачами його «Man in the Mirror» — не найвідомішу у нас річ, проте досить непросту у технічному плані як для виконання лише власними голосами, без жодних інструментів. Це перший «екологічний» гімн Джексона і після його смерті ця річ несе у собі також смислове навантаження – зрозуміле навіть тим, хто не розуміє англійської.

На концерті в Чернiговi хлопці з «Мен Саунд» виконають ще одну річ поп-короля – «Smile» («Посміхнись»), яку той у свою чергу присвятив Чарлі Чапліну. Тому відвідавши їх шоу, ви не просто станете свідками віртуозного володіння своїм рідним інструментом – Голосом – шістьма мужчинами з Києва. Ви справді поринете у світ найполярніших емоцій, де по черзі будете то на балу віденських аристократів, то в чорних гетто, які у свій спосіб славлять любов.

13 марта в 20:00 на сцене Varenik's Pub


Добавить в: