Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Shamruk_J » Зробимо місто чистішим разом!


Зробимо місто чистішим разом!

28 Февраля 2019 06:47   Просмотров: 1388
Метки:
Нравится Рейтинг поста: 0
        Видалась хвилинка написати про результати розгляду моєї петиції про обмеження використання поліетиленових пакетів у нашому місті. Я вже публікував у себе на сторінці статтю Чернігівського сайту 0462.UA стосовно позиції місцевої влади, які "зняли" з себе дане питання. Як на мене, відповідь очікувана, бо коли я подавав петицію, я чудово розумів повноваження міської ради. Але в самому тексті петиції на першому місці моєю пропозицією було проведення просвітницької діяльності серед населення, що міська рада зробити в силах. Ця пропозиція була проігнорована. Решта запропонованих мною заходів теж мали РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ характер, що також може зробити міська рада. Бо одна справа, коли якийсь Ю. Шамрук у себе на сторінці Facebook вякає щось про пакети, а інша справа, коли міська рада публічно заявляє про РЕКОМЕНДАЦІЮ обмеження використання поліетиленових пакетів у торгових мережах. До речі, багато міст України, наприклад, Каховка чи Дрогобич виступили за такі обмеження, не прикривавшись статтями законів і Конституції. Також, як я і припускав раніше, згадали про проект Закону «Про зменшення кількості окремих видів відходів з поліетилену в цивільному обігу», що викликало у мене посмішку. Дійсно, хто хоче, той шукає способи, а хто не хоче, той шукає виправдання. Єдиниим рухом, який було зроблено державним органом - це запит до головного управління Держспоживслужби у Чернігівській області, від якої я отримав листа, що при планових перевірках торгівельних мереж, вони обов'язково будуть рекомендувати обмежувати використання одноразових пакетів.
       Отже, результат моєї петиції - всім пох*й, що й треба було довести. Тут, мабуть, доречно передати вітання Чернігівській міській раді, зокрема Начальнику відділу економіки підприємств комунальної власності та цінової політики - В. Ярещенко, яка давала відповідь на мою петицію, та самому Владислав Атрошенко ;).
А Вас, друзі, закликаю самостійно намагатись обмежити використання поліетилену у себе в побуті, бо це бомба уповільненої дії, що може призвести до непоправних наслідків, якщо не у нас, то у наших дітей.
Посилання на всі матеріали до моєї статті:
Петиція з відповіддю: e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/1599           
Стаття Чернігівського сайту 0462.UA www.0462.ua/news/2311756/vidpovid-na-peticiu-miskrada-cernigova-ne-moze-obmeziti-prodaz-polietilenovih-paketiv 
Про тих, хто шукає можливості, а не виправдання:  rubryka.com/2019/02/26/misto-v-hersonskij-oblasti-obmezhyt-vykorystannya-paketiv/   
rubryka.com/2018/12/10/eko-rishennya-u-drogobychi-obmezhyly-vykorystannya-polietylenovyh-paketiv/
Відповіді, які я отримав по результатам розгляду петиції: 1drv.ms/f/s!As09Izj8Cg6phcA6BItO73ZSq4fvGA   
Добавить в:


ЦентрКомплект