Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Shamruk_J » Зробимо місто чистішим разом!


Home net

Зробимо місто чистішим разом!

5 Февраля 2019 12:31   Просмотров: 1484
Метки: елологія, #ukrayina_bez_smittya, петиції
Нравится Рейтинг поста: + 1
 


Як і обіцяв, невеличка статистика по голосуванню за обмеження використання поліетиленових пакетів.
Зібрано голосів 251 включно з моїм голосом.
Проголосувало 124 чоловіки, 126 жінок і 1 анонім, з чого можна зробити висновок, що гендерна ознака не впливає на суть порушеної проблеми і вона важлива як для жінок так і для чоловіків.
Серед тих, хто голосував, моїх знайомих, друзів, родичів було… 13. Тут я не коментую… Просто хочу подякувати тим, хто підтримав. Щиро всім дякую, Ваша підтримка мені дуже важлива!
Найбільше голосів було в день публікації - 19; потім 21.01.19 - 19 голосів і 22.01.19 - 23 голоси. Цьому зростанню передувало розміщення "реклами" моєї петиції в цих блогах та вихід першої та другої частини моєї розповіді "Про ядерні відходи, політику та гречку…", які в блозі охопили аудиторію близько 250 чоловік.
Також хотів би відмітити один цікавий факт щодо гострої критики законопроекту
№9507 «Про зменшення кількості окремих видів відходів з поліетилену в цивільному обігу» з мого боку. Я не відступаю від свого твердження, що більшість депутатів підтримали цей законопроект задля піару, і що закон не ідеальний, але хочу дещо змінити свій тон в сторону тих хто цей закон писав, а саме громадської організації
ReThink. Під статею про даний законопроект, яка була опублікована на Mind. UA, я додав коментарій з посиланням на свою петицію. Робив рекламу, як міг =) Під моїм дописом одна жіночка написала свій схвальний відгук про мою петицію. Цією жіночкою виявилась співзасновниця громадської організації ReThink і співавторка даного законопроекту. Мене це дещо порадувало, але особливої уваги я не звернув. А от коли до кінця голосування залишалось трохи більше доби, і у мене не вистачало 16 голосів я був у відчаї. І пішов на останній крок - звернувся до цієї жіночки за допомогою. Ми мали з нею дуже цікаве листування. Я написав їй свої зауваження до закону, вона пояснила, що будуть ще значні правки, що відсутня законодавча база по виготовленню пакетів з екологічної сировини, що не просто довести закон до його голосування, і це змусило мене ширше подивитись на цю ситуацію. І у допомозі вона також мені не відмовила і, я впевнений, приклала всіх зусиль, щоб петиція набрала необхідну кількість голосів, що і сталося. За що я їй дуже вдячний! На сьогодні петиція перебуває на розгляді, про результати розгляду я обов'язково повідомлю. Всім, хто підтримував дуже вдячний! Ваша підтримка, ваші коментарії мені надають енергії, і я вже готую дві нові розповіді. Одна політична, а інша - проект по утилізації сміття, який, я так думаю, теж буде у вигляді петиції, але спочатку потрібно все досконало продумати і обговорити з Вами. Тож слідкуйте за моїми новинами і приєднуйтесь до обговорення, адже ми самі повинні покращити наше життя!
Добавить в:


ЦентрКомплект