НЕ СУЖУ, А ПРОСТО РЖУ :)

23 Февраля 2010 12:24   Просмотров: 4692
Метки: ге.дупка, ге.венка, ге.анка, ге.во.нюк, и ещё много тем ге.


Останній час на всіх сторінках Інтернет видань, газетах та телебаченні Громадська Думка намагається всунути морди своїх хедлайнерів та створюють інформаційні приводи за бабки фірми "Вєна", що б будь-яким чином з вазеліном чи без пролізти в міськраду. І якщо це трпиться і люди оберуть цих людей і "Вєна" буде і надалі розкрадати міську землю то це буде НА ЇХ СОВЄСТІ.

І це все люди, що ще вчора мали якусь повагу в цьому місті тупо роблять за бабло, працюючи на Ге.Дупку. А сама Дупка це робить з наступних міркувань:

1. Полезные дела совершать для города за бесплатно уже столько месяцев подряд... хи, дураков что ли нашли? Тому Трахтенберг, Пущенко, Вознюк і багато інших сидять тупо на баблє, знаючи що це бабло "Вєной" "заработано" на земельних махінаціях вєновських депутатів та на "барижнічестві" з будматеріалами, створюючи перепони для входження інших фірм в місто. А це значить - ЇМ ПЛЮВАТИ НА МІСТО І ЙОГО МЕШКАНЦІВ.

2. В это время в городе то и дело, что на «слуху» Громадська Думка. І при цьому все частіше зі сторони "Ге". Я не здивуюсь якщо інформацію про опонентів Ге.Дупка збирає звичним для "Вєни" способом - прослуховуючи телефонні переговори (кримінальна справа проти начальника охорони "Вєни" Шевчука депутата міськради від Партії регіонів та друга ще одного «сосуна» "Вєни" секретаря міськради Шеремета про незаконне прослуховування телефонних переговорів).

3. Гложет так же будущая судьба ещё вчера неопытной девочки Анны Романовой. Нажаль досвід роботи в Ге.Дупці так не навчив її ні розмовляти краще, ні робити правильні міркування. А ще коли через пару місяців на її "рідню" буде заведено кримінальну справу, не буду казати про що, хоча хто добре слідкував за переміщеннями і роботою Наталії Андріївни, то ясно розуміє. Найкраще для неї самої тихо піти з посади, ніж піднімуть все те, про що відомо багатьом. От тоді ми побачимо на цю саму "дівчинку", а чи не викинуть її з Ге.Дупки "в один прекрасный момент" так же як і взяли колись. Адже піар на тому що у Анєчкі друга "мама" воровка - дуже потішить пенсіонерів.

4. Что же в это время делают оппоненты? По - перше приколюються. Бо підбираючи собі команду, Ге.Дупка так і не має жодного спеціаліста з вибочого процесу. І якщо організація в своїх діях робить ставку на Анєчку, що "сумела «замкнуть» на себе все управление штабом организации, совместить функции лидера, организатора и пиарщика.", то можно тільки ржати над такою організацією.

АЛЕ

Для кожної НОРМАЛЬНОЇ людини ясно "нема диму без полум'я", а тому

1. Первый слив негатива на ГД сделал в своем блоге Большой брат, потом его продублировал Кудабеков.

Інформація викликала стільки галасу та істерік з боку Ге.Дупки, що її навіть знімали два раз, НАГОЛОШУЮ, не з сайту, а з блогів, тобто особистого тижневика, що підтверджує намагання "Вєни" будь-яким чином приховати інформацію про свої махінації.

2. Якщо ви, Ге.Дупка, прийшли в політику і самі намагаєтесь диктувати умови (наприклад: намагаючись придбати ефірний час на міському телебаченні Ге.Дупка висунула умови, щоб ведуча була ТІЛЬКИ їхня і при цьому НЕ НАДАВАТИ можливості опонентам висловити свою точку зору. Щось схоже на диктатуру. Міське телебачення звісно відмовилось. Погодився «Детинець», де Ломако теж все готовий робити за бабло). Більш того, ваши депутати постійно порушують закон, крадучі землю для "Вєни", ви почали робити підкуп виборця, роздаючи "пакети", що теж є порушенням закону, (правда під час виборів). Ге.Дупка діє аморально та незаконно, при цьому не може перенести, що проти них починають діяти подібним чином. Ви прийшли в політику і повірте – ПРОТИ ВАС ЩЕ НЕ ПОЧИНАЛИ ПРАЦЮВАТИ!

3. Ге.Дупка ще навіть не догадується СКІЛЬКИ у неї опонентів. Тому що бачить БОГ, що місто має ще багато людей, які проти свавілля, беззаконня, махінацій і брехні!

З.І. Кудабеков до цього і попереднього тексту не має жодного відношення. Більш того ми навіть не знайомі в повсякденному житті. Однак, дякую йому, як хедлайнеру цього блогу, що єдиний вступився ЗА ПРАВО МАТИ СВОЮ ДУМКУ В ЦІЙ ДЕРЖАВІ ТА ЦЬОМУ МІСТІ.

Всіх зі Святом та допоможе нам всім БОГ!

Добавить в: