Лёд тронулся.

22 Октября 2009 23:01   Просмотров: 2362
Метки: чиг, Чиг, ночные магазины, порядокВзял тут: www.chernigiv-rada.gov.ua/news.php

( автор фото Алексей Письменный )У Чернігові обмежено режим роботи шести магазинів

Рішенням комісії з розгляду заяв на встановлення та скасування режимів роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг в нічний час обмежено режим роботи шести магазинів обласного центру, що торгували цілодобово або допізна

Таке рішення комісія на чолі з першим заступником міського голови Олегом Білоусовим прийняла з метою захисту законних прав та інтересів жителів територіальної громади м. Чернігова з огляду на численні скарги від мешканців міста на порушення тиші та громадського порядку під час роботи продовольчих магазинів у нічний час.

Питання про встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств торгівлі розглядалося на засіданні комісії 8 жовтня. Члени комісії прийняли до уваги аналітичну довідку міського відділу міліції УМВС України в Чернігівській області про стан скоєння злочинів та правопорушень на вулицях біля магазинів та інших громадських місцях Чернігова, а також інформацію голови громадської організації «Чернігівська ініціативна група».

За результатами розгляду рішенням комісії (протокол №5 від 08.10.2009р.) вирішено обмежити режими роботи таких магазинів:

- ПП «Андріатіка», вул.Київська,74, обмежено до 23.00;

- ПП «Фірма «Ангор», вул. П’ятницька,49, обмежено до 22.00;

- ТОВ «ГРК «Седам», вул.Родімцева,5, обмежено до 22.00;

- ПП «Дошир», пр.Миру,180, обмежено до 23.00;

- ПП «Прохолода», пр.Перемоги,106, обмежено до 23.00;

- ТОВ «Ера Плюс Маркет 24», вул.П’ятницька,50, обмежено до 23.00.

Відповідні листи з копіями протоколу вже направлено вищевказаним суб'єктам підприємницької діяльності.

За повідомленням управління торгівлі, послуг
та розвитку підприємництва міської ради

22.10.2009


Буду краток.

Нет, это ещё не победа, не точка, а лишь запятая в трудной и долгой борьбе.

Нам известно, что не все возжелали выполнить решение комиссии, и городской власти ещё придётся показать, что она таки существует и имеет жгучее желание работать на благо большинства горожан...

А  всем нам придётся совершить ещё множество шагов к тому, чтобы в НАШЕМ городе был наведён порядок, чтобы НАШ город, как в былые годы, по праву считался самым зелёным и чистым городом Украины.

Дорога будет трудной и долгой... Но кто сказал, что будет легко?

Ваш АК-74 (в миру Андрей Кудабеков)


Добавить в: