Блоги

 • Блог YukaКонец света 2012 года отменили! 0'R

  Yuka 47 2438


  Оказывается конца света то не будет. Вот так вот и верь предсказаниям старейшины майя Аполинарио Чили Пикстун.

  Вместе с тем различные толкователи на Западе связали предсказание с серией астрономических явлений, которые придутся на 2012 год.

  В момент зимнего солнцестояния в 2012 году Солнце окажется на одной линии с центром Млечного пути - впервые за 26 тысяч лет. Это, по их мнению, означает, что поток энергии, который обычно идет к Земле из центра Млечного пути, обязательно будет нарушен 21.12.12 в 11:11 вечера по единому мировому времени.

  Так что не повезло тем, кто набрал кредитов 8-)

  Можно жить дальше. Всем радости и тепла в эти холодные дни.

  Танцуем все!
    ...

 • Блог AmWillМайже влітку, майже уві сні :) 0'R

  AmWill 1 2172

  Останнього разу мокла під дощем 22 вересня 2008р )))
  І от в4ора ... ))) Опісля 4-х годинної репетиції в театрі, вийшли ми на вулицю, дивимось радуга! :) Я Жадана частіше бачу, ніж радугу ))) Зафоткала :) Тут мені телефонують, кажуть що в моєму райні дощ, я сміюсь, кладу трубку. І тут... Різко темнішає і починається злива! Мої білі кеди перетворюються на ... колір важко описати  але точно не білі )))Сховатися від зливи було трохи проблематично - недахова місцевість якась була ))) Останнім часом хотіла перевірити чи водостійка у мене туш! :) Перевірила! Нє! Разом з нами під дахом була ще перелякана дощем жінка. Я роздавала сухі паперові серветки як мати Тереза ))) Витирала залишки мейк-апу.  Дійшла до висновку, що він зовсім мені не потрібен. ))) Дощ ніби закінчився. Ми вирішили продовжити наш складний шлях на зупинку. У повітрі пахло свіжістю й літом. Хоча на календарі була ще весна. Та було холодно якось... Тільки но почали йти знову небо почало плакати. Ну що ж? Ибо и  ...

  Метки: радуга, дощ
 • Babaj-blogВерх Ногами 0'R

  Babaj 0 3217


  Приходилось ли вам наблюдать перевернутую радугу? Астроному Джеклину Миттону из Кембриджа удалось завпечатлить
  "улыбку в небе" прошлым воскресеньем.

  источник
    ...