Новости

Людям о людях 

 • Тот, кто хотя бы раз пользовался услугами визажиста, знает, что только опытный мастер из всего многообразия видов макияжа, умело подберет один-единственный, идеально подходящий именно вам. Об особенностях данной профессии нам рассказала профессиональный визажист 31-летняя Наталия Болтова.
 • 27-річна Світлана Штирбу — з села Веселе Куликівського району. У неї шестеро дітей. Найстаршому 10 років, найменшому рік і три місяці. 23 лютого зранку Свєта поїхала з дому. Побачили її дітки тільки ввечері 26 лютого. Матір малюкам повернули поліцейські.
 • Во все времена наша земля славилась мастерами-умельцами на все руки. Такими были и остаются гончары. Именно с таким мастером-гончаром - 30-летним Александром Михайленко, встретилась и побеседовала наша корреспондентка.
 • Чи не кожні півроку ніжинка Лідія Поляк привозить до рідного міста високі спортивні нагороди. Друзі та знайомі жартують, мовляв, без Ліди не відбувається жодний спортивний захід. Для цього активна жінка не шкодує ні сил, ні ресурсів, адже спорт для неї давно став дуже важливим у житті.
 • Ранок, 12 березня, став надзвичайно радісним для всіх шанувальників спорту Чернігівщини. Ще б пак! Наш зірковий чемпіон, срібний призер Ігор у Сочі, 23-річний Ігор Рептюх здобув вперше золоту нагороду на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані.
 • (14 Марта 2018 15:33) Батько для всього села
  Олександр Пальчиковський - один із старожилів села Сохачі Коропського району. 13 березня йому виповнилося 90! Довгожителька і його друга половинка - дружина Таїсія. Своє 90-річчя вона святкуватиме в липні.
 • (14 Марта 2018 13:05) «Із роду одна як перст»
  78-річна Любов Клименко — у хірургії Ніжинської міської лікарні із зашитим та заклеєним животом. Готується на виписку. Застряло каміння у жовчній протоці. Довелося різати. Можна було дістати без розрізів, спеціальними приладами. Але це — у Києві. На Київ у жінки грошей не було.
 • Чарівну ведучу та талановиту актрису Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Інну Василенко не впізнають на вулиці та не беруть автографи шанувальники її таланту. Хоча віднедавна вона одна з найяскравіших зірок феєричних вистав-мюзиклів філармонійного центру...
 • «Good morning. I’m happy to meet you», – зі щирою усмішкою зустрічає мене Віра Петрівна Ващенко, яка два роки тому розміняла дев’ятий десяток. Я трохи ніяковію... Та не від того, що не знаю англійської, а скоріше від неочікуваного знайомства. Адже йшла на інтерв’ю до пенсіонерки, котра захоплюється садівництвом, квітами...
 • 36-річна Наталія Бобиренко — старша медична сестра хірургічного відділення з травматологічними та урологічними ліжками Ніжинської центральної районної лікарні. На ній — забезпечення відділення ліками та розхідними матеріалами.
Страница: 1 2 3  ...  523      | следующая