Новости

Людям о людях 

 • 53-річний Олег Запєвалов усе життя провів на воді. Був капітаном. Ходив у далеке плавання. А чотири роки тому вийшов на пенсію і перебрався зі столиці в райцентр, де з водойм — тільки Носівочка, притока річки Остер. Каже, за великою водою не жалкує.
 • У 67-річного Миколи Лук’янця з райцентру Куликівка шкіра як у 45-річного. — Незважаючи на вік по паспорту, я відчуваю себе на 45-50 років, — усміхається Микола Іванович. — А все через те, що веду здоровий спосіб життя, займаюся і йогою, і фізкультурою.
 • У 46-річного Сергія Землянухіна на околиці Сновська 30 соток під картоплею. Усю обробляє вручну. Хіба що оре та викопує врожай найманим трактором. А от прополює, обгортає за допомогою спеціального саморобного пристрою: до велосипеда, розрізаного навпіл по рамі, прироблена металева трубка.
 • Пасічника, як і вовка, ноги годують. У сезон медозбору постійно зустрічаєш пересувні пасіки, які в пошуках пилку для бджіл вишукують місця, де буяють квітом рослини. На рапсових полях під Прохорами, що на Борзнянщині, – сотні і сотні вуликів. Всі, як один, – на спеціальних причепах.
 • Ледь не щодня обережними кроками, ніби нишком, вона йде до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО, що в селищі Десна. Війна безжально вкарбувала ім’я її коханого чоловіка і батька двох чудових доньок в цю грубу гранітну плиту.
 • (21 Июня 2018 16:04) Сотни крыс в доме
  В конце XIV века в одном из сел индийского штата Раджастхан в семье поэта родилась дочь Ридху Бай. Увлечения обычных людей были ей неинтересны, потому что девушка погрузилась в религию. Когда Ридху Бай исполнилось 28 лет, родители решили выдать ее замуж, однако девушка отказалась...
 • (21 Июня 2018 12:52) Никогда и ее 5 сыновей
  — Это фамилия мужа, он был родом из Черкасской области, — объясняет 32-летняя Ирина Никогда из Знаменки Прилукского района. — С Виктором мы поженились 10 лет назад. Он с семьей переехал в Заудайку (свекровь до сих пор там живет), ездил на работу в Потребы, откуда я родом.
 • Можливо, це кохання і не народилося б, якби не війна... Свої вірші Він писав на передовій, під Кримським, у перервах між обстрілами, де служив у арт-розвідці. Писав для себе, не маючи навіть думки колись їх надрукувати.
 • Невисока, тендітна, сама ще схожа на дитину Руся Шемендюк з села Жуківка Куликівського району виховує сімох дітей. Рідному синочку Вані скоро три роки, Мишкові — шість місяців. Скоро рік, як вона опікун п’ятьох сестричок: Вікторії — 16, Риті — 14, Олі — 12, Поліні — 11, Олександрі — 8.
 • В 1926 году родились такие легендарные личности, как королева Великобритании Елизавета II, писательница Харпер Ли, актриса Мэрилин Монро, футболист Альфредо Ди Стефано, государственный деятель Фидель Кастро. Тогда же родился и герой нашей статьи – Александр Антонович Рябчевский.
Страница: 1 2 3  ...  532      | следующая