Новости

Людям о людях 

 • — А ми тільки з городу! Спасибі родичам: зібралися, вибрали за день. І все по-хазяйськи в погріб позаносили,— радіє 43-річна Інна Педан, хазяйка хати біля московської траси в невеликому в селі Мости Матіївської селищної ради Батуринської громади. У дворі Педанів сьогодні людно.
 • Нашим сегодняшним собеседником стал мужественный и сильный, целеустремленный и позитивный человек - 42-летний Олег Бесталанный - директор охранной фирмы «Балу» с 17-летним опытом работы на черниговском рынке.
 • (19 Сентября 2018 13:52) Родич Довженка
  З Володимиром Чернявським із Сосниці ми познайомилися я автобусі дорогою до Качанівки. Провідного методиста Будинку культури, баяніста, композитора і поета того дня мали вітати у маєтку Тарновських з присвоєнням високого звання.
 • Маленька стара хатина в Ріпках стала предметом чвар та судових розбірок подружжя Добрицьких: 67-річної Надії Іванівни та 69-річного Анатолія Тихоновича. Жили там майже 40 років, народили й виростили двох дітей. А тепер в одній хаті не можуть. Його дратує, що жінка постійно лається, б’ється, гирчить.
 • В наше время с развитием малого и среднего бизнеса резко возросла ценность такой, по-настоящему мужской профессии, как дальнобойщик. С одним из представителей данной профессии - 38-летним Алексеем Кладковым в перерыве между загрузками и отправлением в рейс, нам удалось пообщаться.
 • Цьогоріч наша талановита землячка з Новгорода-Сіверського Оксана Косова взяла участь у кількох презентабельних столичних виставках. Нещодавно художниця з задоволенням поділилась думками від першого «підкорення» Києва.
 • 21-річний АТОвець, морський піхотинець Олексій Скрибка помер в реанімації через пневмонію. 14 серпня в селі Поліське (до декомунізації Пролетарське) Коропського району ховали Олексія Скрибку, який помер в реанімації Чернігівської обласної лікарні. Мати впевнена: винні лікарі. І війна…
 • В екзотичному дендропарку Віктора Волка близько 60 порід дерев-екзотів. Барбарис, сибірський кедр, різні види верби, сосни, ялини, туї, ялівцю, глоду, ліщини - всього одразу й не перерахувати. Упродовж 24-ох років Віктор Михайлович є незмінним лісничим Блешнянського лісництва - працює там...
 • Родина Кіротів живе на краю Тиниці Бахмацького району. Хазяїн, 58-річний Олександр Миколайович, вимощує плиткою двір. — Картоплі садили не багато, два гектари. А виросло нормально, вже і викопали, — каже Олександр Кірота. — Купують у нас по три гривні.
 • Пасічник із села Тополівське Семенівського району Микола Бородуля заготовив і здав більше тонни меду. І це тільки в лісництво, де працює. Ще 500 кілограмів зібрав із власної пасіки. Каже, що це не рекорд – у часи своєї молодості заготовляв удвічі більше цілющого нектару.
Страница: 1 2 3  ...  540      | следующая