
10 червні трагічно обірвалося життя капітана поліції Дмитра Лисенка — інспектора сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 (м. Сновськ) Корюківського районного відділу поліції. Поліцейський присвятив службі в органах внутрішніх справ та Національній поліції майже 17 років життя.

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка. Виникла пожежа складських приміщень та пошкоджено будівлю магазину.

У межах підготовки оборони Північного напрямку українська армія готуює міста та громади Чернігівщини до можливого вторгнення з боку Російської Федерації та Республіки Білорусь. Пріоритетними завданнями є посилення обороноздатності прикордонних районів шляхом удосконалення наявних фортифікаційних споруд...

40-річна Анастасія Носко, вчителька початкових класів чернігівської гімназії №2, уперше взяла участь у всеукраїнському конкурсі «Вчитель року-2026». Й одразу стала одним з його головних відкриттів. А коли подавала документи, навіть не думала, що дійде до фіналу.

29-річний Владислав Шатіло, позивний Шатя, ветеран полку «Азов» та прикордонник з Чернігова. Третього травня в Канаді на протезі пробіг повну марафонську дистанцію 42 кілометри. Марафон не був легким. Судоми брали ноги. Після 35-го кілометра закололо в боку.
Переміщення людей, які через перенесені операції, серйозні травми, хронічні захворювання або похилий вік обмежені у самостійному пересуванні, вимагає особливої відповідальності. Спроби перевезти людину на звичайному легковому автомобілі пов’язані з високим ризиком погіршення її стану через трясіння, невідповідне положення тіла або неправильне перекладання.

25 травня жителі п’ятиповерхівки на вулиці Довженка, 128 (по-старому Толстого) в Чернігові дочекалися газу. Але не всі. Чотири під’їзди, 80 квартир, сиділи без газу з 17 травня. Одна з версій мешканців: сусід з квартири №68 міняв газову колонку. Переплутав шланги газу і води.
Когда-то офис выглядел просто: ряды столов, стулья, может цветок на подоконнике - и хватит. Но времена изменились, и работодатели наконец поняли: людям важно не просто иметь рабочее место, а чувствовать себя там комфортно. Оказывается, это напрямую влияет на продуктивность, уровень стресса и на то, захочет ли сотрудник остаться в компании через год-два.

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з управління карного розшуку обласної поліції встановили причетність 49-річного жителя обласного центру до підпалу автомобіля. Зловмисника затримано, слідчий поліції оголосив йому про підозру.

У Чернігові на фасаді бібліотеки для дітей з’явився унікальний мурал з орнаментом і символічними постатями. Він знаходиться поруч із клумбою пам’яті, яку працівники бібліотеки разом із читачами висадили на честь українських захисників.