МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
МагрАвто
Новости

Город и регион 

  • Жанр стендапа настолько сильно понравился жителям нашего города (напомним, впервые стендап-шоу прошло в пабе Кеш 27 ноября уходящего года), что устроители решили снова пригласить в гости победителей проектов "Рассмеши комика" и "Лига смеха" Любите качественный юмор? Тогда приходите на "Stand Up вечер".
  • В ночь с 18 на 19 января православные христиане отмечают праздник Крещения Господня. В этот день Иисус вошел в воды реки Иордан и принял крещение от Иоанна Предтечи. Этот праздник у нашего народа давно ассоциируется с водой. Отсюда и появилась традиция окунаться в прорубь или купель, следуя по пути Христа.
  • Новорічні свята — час подарунків, віри в диво та здійснення бажань. Разом із тим, це пора, коли ми зважуємося на великі покупки, а магазини — на великі знижки й розіграші. Для того, аби привабити покупця, потрібно щось особливе. А для того, аби цей же покупець прийшов до вас знову, потрібно, аби він міг вам довіряти.
  • У поточному році в Чернігові вперше за багато років розпочнуть реставрацію, а подекуди й повну заміну дитячих ігрових та спортивних майданчиків у дитячих садках та школах міста. Відповідний проект Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків закладів освіти міста Чернігова
  • Сейчас лучше высыпаться и не перегружать организм избытком кофе, алкоголем и тяжелой пищей, посоветовала врач. В четверг утром, 18 января, на Солнце произошла мощная вспышка, уже 19 числа она даст о себе знать на Земле — планету накроет магнитная буря.
  • В Раде был зарегистрирован законопроект, вносящий изменения в систему исполнения уголовных наказаний. В частности, предложенный к претворению в закон документ предусматривает возможность условно-досрочного освобождения для пожизненно заключенных преступников.
  • 16 січня відбулося попереднє засідання Бобровицького районного суду по справі Новобасанського сільського голови Володимира Левченка, якому 25 жовтня було вручено підозру у вчиненні кримінального правопорушення...
  • У Чернігові вже, мабуть, нікого не здивуєш картинами на стінах багатоповерхівок, магазинів та на парканах. Стріт-арт останнім часом став досить популярним в обласному центрі. На жаль, небагато населених пунктів області можуть похвалитися такими прикрасами. Особливо це стосується сіл.
  • Менські стовпи розмалювали українським орнаментом. Як повідомив менський міський голова Геннадій Примаков, така ініціатива міської ради отримала схвальні відгуки від городян. За його словами, кожен регіон Чернігівщини – неповторний, тож надалі стовпи прикрашатимуть кольорами та орнаментом, які притаманні для Менщини.
  • Дитячі садки міста почали відроджувати кілька років тому. Але там, де десятиліттями була імітація діяльності, навіть за бажання всі дірки одразу не залатаєш. Народний депутат Сергій Березенко нещодавно побував у двох садочках — № 77 «Дельфін» і № 74 «Будинок добра і радості».
Страница: 1 2 3  ...  5136      | следующая