Новости

Город и регион 

  • Академия ШАГ приглашает провести последний месяц лета вместе! Скоро новый учебный год, и пора начинать готовить ребенка к активной умственной деятельности! А что, как не ІТ-технологии, развивает и стимулирует наш мозг.
  • Надоело каждый день ходить на работу, заниматься будничными делами и изо дня в день думать о том, как хочется на отдых? С такой ситуацией сталкиваетесь большинство людей. Важно всегда находить время для эмоциональной разрядки и на определенный период забыть обо всех заботах.
  • В редакцию сайта Gorod.cn.ua обратился 31-летний Денис Павлович Тарабан. Мужчина проживает на ул.Героев Чернобыля, 17. Среди бела дня 26 июля, его квартиру обокрала группа лиц из 6 человек, 2 из которых были восточной внешности, а одного парня опознал позже следователь, что ведет дело, как бывшего сотрудника органов
  • У селі Борсуків, яке входить до Кіптівської об’єднаної територіальної громади, запрацював «Корекційно-розвивальний простір «Борсучок»» для дітей з особливими потребами. Ініціатором його створення і реалізатором цього проекту стала київська громадська організація «Ми – друзі».
  • Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на 23-му Міжнародному хоровому конкурсі, який відбувся в Греції, виборов золоту медаль у категорії «Довільна програма».
  • Минулого тижня в Чернігові розпочалися роботи з реконструкції гідротехнічної споруди на річці Стрижень у районі вулиці Героїв Чорнобиля. Тож чернігівцям залишається сподіватися, що всі обіцянки справдяться. Хоча з огляду на попередній досвід і сумніви не полишають.
  • З 1 вересня у сотні шкіл країни буде запроваджений пілотний проект державного стандарту початкової загальної освіти. Нова українська школа має стати закладом, де діти будуть не лише отримувати знання, а й уміти застосовувати їх на практиці.
  • Тема скасування мораторію та запровадження земельного ринку вже не вперше спонукає до запальних дискусій. Протягом останніх років висловлено немало аргументів «за» і «проти». Більшість сільгоспвиробників Чернігівщини та депутати всіх рівнів переконані: доки в законодавстві не буде передбачено всіх інструментів цивілізованого обігу...
  • Апеляційний суд Чернігівської області підтвердив перший вирок Ніжинського суду щодо позбавлення волі на шість років колишньому голові Бобровицької райдержадміністрації Миколі Супруну за одержання незаконної вигоди (хабара). Після оголошення відповідної ухвали вирок вступив у законну силу, його виконання покладено на Ніжинський суд.
  • В этот раз уроженка Мены Оксана Зубковская прыгала на чемпионате мира по легкой атлетике среди спортсменов-паралимпийцевв, состоявшемся в Лондоне. И подарила себе на день рождения золотую медаль.
Страница: 1 2 3  ...  4906      | следующая