Новости

Город и регион 

 • Депутат міської ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний представляти і захищати їх інтереси в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня.
 • Хмарна погода з проясненнями, часом опади, переважно у вигляді дощу, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 2-7º тепла. По Чернігову температура вночі 1-3º, вдень 4-6º тепла.
 • В официальном дилерском центре «Рено Автоцентр Чернигов» представили новое поколение легендарных Renault Logan, Logan MCV, Sandero и Sandero Stepway. Это одни из самых популярных автомобилей в Украине, уже на протяжении многих лет они неизменно держатся в топ-10 наиболее продаваемых в стране.
 • За круглим столом 22 лютого 2017 року обговорювали механізми ЗНО, відповідні нововведення та проблеми, з якими стикаються абітурієнти, їх побажання і пропозиції. В рамках заходу слово мали не тільки досвідчені представники освітньої сфери, а й студенти та учні 11 класів, що дало змогу більш широко подивитись на дане питання.
 • (22 Февраля 2017 16:37) Батіг замість пряника
  Кілька днів бобровичани чекали на минулий номер улюбленої газети «Чернігівщина: новини і оголошення». Неодноразово у поштову скриньку серед них зазирала і я: спочатку у четвер, потім у п’ятницю.
 • Населення області, як і всієї України, дуже непокоїть, якими будуть субсидії у 2017 році, адже мінімальна заробітна плата з 1 січня збільшилася вдвічі. А також - чи змінилися умови, за якими надають соціальну допомогу?
 • По улице Рокоссовского, 70 находится на первый взгляд обычный магазин товаров для животных, но стоит зайти во внутрь, понимаешь, что магазин то не совсем обычный! Если услышите лай – не пугайтесь, а смело заходите туда. Тут вас встретит не только приятный и, что немаловажно, компетентный куратор Даниил Дерлюк
 • (22 Февраля 2017 15:09) Із пастки звільнили корову
  20 лютого близько четвертої ранку до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Чернігівській області зателефонувала жителька села Новий Білоус Чернігівського району й попросила допомогти звільнити її корову, що потрапила в технічний колодязь завглибшки понад 2 м...
 • Гучний звук сирен пожежних автомобілів сповіщав кожного з нас про надзвичайну подію. У ці хвилини в голові тільки одне: «Що сталося? Де палає? Чи живі люди?..»
 • К нам в редакцию обратился житель города 35-летний Сергей Петрович Черняченко. То, о чем он нам рассказал, случилось, когда ему было 28 лет. Сергей со своей проблемой уже обращался в редакцию газеты «Семь дней», и 24 апреля 2014 года в газете была опубликована статья, которая называлась «Под прессом». Затем 11 сентября этого же года в газете опубликовали
Страница: 1 2 3  ...  4719      | следующая