Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Наш земляк, 15-річний Сашко Порядинський, увійшов до десятки кращих співаків четвертого сезону шоу «Х-фактор»Наш земляк, 15-річний Сашко Порядинський, увійшов до десятки кращих співаків четвертого сезону шоу «Х-фактор»

Сашко Порядинський
2 листопада наш земляк, 15-річний Сашко Порядинський із села Гнідинці Варвинського району, увійшов до десятки кращих співаків четвертого сезону шоу телеканалу СТБ «Х-фактор». Переможець шоу отримає винагороду — 2 мільйони гривень.
У прямому ефірі Саша виконав пісню «Молитва» сербською мовою. Свого часу вона була визнана кращою на «Євробаченні». Зал аплодував стоячи. Так, як і на попередніх виступах юнака. Хлопець настільки сподобався глядачам, що знімальна група прибула у його рідне село.


Оксана Марченко на вертольоті прилетіла у Гнідинці

Оксана, Марченко — дружина дуже багатого і відомого політика Віктора Медведчука. Їхній кум — президент Росії Володимир Путін хрестив доньку Медведчуків Дарину. Оксана — ведуча найяскравіших проектів телеканалу СТБ «Україна має талант» та «Х-фактор».
— Було це на початку вересня. Йшли дощі. На сільському стадіоні приземлився вертоліт. Прилетіли Оксана Марченко, її охоронці і знімальна група, — розповідає Наталія Міщенко, гнідинцівський сільський голова.
Ще на кастингу Саша пообіцяв пригостити Оксану холодцем, борщем і дерунами, які сам готує. Знімальна група поїхала додому до Порядинських.

— Наталіє Іванівно, що за сім'я Порядинські?
— Батько Петро Олексійович (57 років) — працює у місцевому TOB «Прогрес» водієм. Мама — Валентина Іванівна (44 роки), пенсіонерка, але ще працює дояркою цього ж товариства. Вона нагороджена орденом «Мати-героїня». Родина хазяйновита, порядна, виростили п'ятьох синів. Саша — наймолодший.
Він ще у школі співав. Виступав у місцевому клубі, на районних пісенних конкурсах, згодом на обласних. Брав участь у «Караоке на майдані» у Прилуках і Пирятині Полтавської області.
Саша співає прекрасно, тому не дивно, що його помітили. Він простий, щирий, відкритий. Тому і глядачам усієї України полюбився. Весь наш район — за нього, вже не кажу про село. У Гнідинцях немає байдужих, усі вболівають за Сашка: шлють СМСки, телефонують. У суботу ввечері, колипоказують прямий ефір, вийдеш на вулицю, в кого не глянь, світло горить і до часу ночі. Сидять, чекають, доки повідомлять результати голосування. Це при тому, що раненько треба вставати, поратися. Він так усіх розчулив, колиьзаспівав пісню Івана Ганзери «Не плач, тату».
Саша уже другий рік навчається у Ніжині. Коли ж приїздить додому на вихідні, ніякої роботи не цурається.
На другий прямий ефір підтримати Сашка їздили мама, тато і сусідка.

* * *

— Саша навчається у нас на другому курсі (11 клас. — Авт.) У класі з профільним вивченням української філології. Також відвідує усі гуртки творчого спрямування (хорового співу, вокалу, постановки голосу, театральний), — розповідає Тетяна Шевчук, директор Ніжинського обласного педагогічного ліцею. — Музичної освіти у нього немає, проте Олександр освоює музичні ази на фортепіано у нас в ліцеї.

— Тетяна Михайлівно, репетиції, зйомки... Як Сашко встигає з навчанням?

— У претендентах на медаль він не ходить. Олександр Пушкін мав двійку з математики, але це не завадило йому стати геніальним поетом. Поки що працює за індивідуальним планом.
Саша вже усвідомив користь знання іноземної мови. Сказав, що зрозумів, наскільки це важливо, адже багато пісень написані саме англійською. Олександр — дуже позитивний хлопчина. Хочеться, щоб саме він отримав два мільйони. І викладачі, і студенти переживають, підтримують. У нас весь Ніжин за нього. З ким не поспілкуєшся, тільки і розмов про виступи Олександра. А ви дивилися? Чули? Як співає!

* * *

Батьки Сашка ніяких коментарів не дають, і про сина ні слова.
Умови проекту суворі.
Отож говорила з братами Олександра. І не про Сашу, а про них.


Оксана Марченко і Саша

Четверо братів Саші


Олексій, 25 років:

Після школи я закінчив Прилуцький фінансово-правовий коледж. Рік попрацював у Києві старшим інспектором, а згодом і провідним спеціалістом у Антимонопольному комітеті. Потім вступив до Поліцейської фінансово-правової академії (Бровари) на спеціальність юрист, закінчив (бакалавр). Далі служив в армії. Коли демобілізувався, повернувся у село. Нині працюю шофером, — розповідає. — Брат Володя працював у комсомолі. Отож і я вступив спочатку у комсомол, а потім і в Компартію. На минулих виборах я був в агітбригаді. Там і познайомився з Анею. Вона кухар. Одружилися, нашому Тимофійкові уже три місяці.


Володимир, 23 роки:

— Я закінчив Лубенський фінансово-економічний коледж. Вивчився на бухгалтера. Працював у місцевому сільгосппідприємстві і обліковцем, і комірником, і на ваговій. Вступив до комсомолу. Був секретарем Варвинського райкому комсомолу. їздив на з'їзди. Потім для підвищення по партійній лінії мене послали навчатися до партійної школи у Київ. Навчання тривало три місяці. Там я зустрів Катю.
18 серпня минулого року ми одружилися. Катя переїхала з Одеси у Гнідинці.
Велика сила — любов, подумала я. Кілька запитань до Каті так і крутилися на язиці.
— Ти корінна одеситка?
— Так.
— І що сказала мама, коли ти повідомила, що їдеш на депресивну Чернігівщину та ще й у село?
— Була у шоці. Володя у прийми йти не захотів. Та і жити нам не було де. У нашій квартирі і так, вважай, три сім'ї мешкає. Бабуся, мама, сестра з дитиною. Винаймати житло в Одесі дуже дорого. Заробити і накопити на квартиру, наймаючи житло, складно. Я шість років працювала лаборантом на кафедрі економіки та управління персоналом Одеського державного економічного університету і заочно навчалася в ньому. За освітою я економіст. Роботу за спеціальністю знайти тут складно. На Гнідинцівському газопереробному заводі немає вакансій. У Варвинську райдержадміністрацію без досвіду роботи за спеціальністю і відповідного стажу не беруть. Тому нині перебуваю на обліку у центрі зайнятості. Володя працює водієм на молоковозі.Владислав, 21 рік


Влад живе і працює в Полтаві. Закінчив Березоворудський державний аграрний технікум. Отримав «червоний» диплом агронома. І диплом механіка. Працює менеджером у компанії, що займається засобами захисту рослин.Петро, 18 років

Він дуже схожий з Олександром.
Хлопець уже другий рік навчається у Дігтярівському професійному аграрному ліцеї (Срібнянський район) на тракториста.
— З дитинства техніку люблю. Ще в школу не ходив, а вже біля батька крутився, дивився, що і як треба робить. їжджу на тракторі, вмію і автомобілем керувати, отож у планах отримати ще й посвідчення водія, — розповідає Петро.
— Хочеш залишитися жити у селі?
— А чому б і ні? Мені до душі сільське життя.
— Співати вмієш, любиш?
— Ні. Готувати подобається. Найкращі люди виходять із села.
Так 2 листопада прокоментував виступ Сашка Порядинського, один із суддів (і тренерів) шоу «Х-фактор» Ігор Кондратюк.
Я, доньки і деякі мої колеги кожної суботи СМСки шлемо за Сашу. Він же такий «няшка» (милий, привабливий. — Авт.), як каже нині молодь. Прямі ефіри на «Х-факторі» триватимуть до нового року.
Отож, якщо спів Саші вам до душі, підтримайте земляка.


Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1435)

Теги: село Гнідинці, Сашко Порядинський, телеканал СТБ, «Х-фактор», «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект