Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Журналісти Gorod.cn.ua зібрали 100 підписів, аби прибрати «зірки» з Алеї ГероївЖурналісти Gorod.cn.ua зібрали 100 підписів, аби прибрати «зірки» з Алеї Героїв

28 вересня у Чернігові на Алеї Героїв з’явилися декілька плит із зображенням зірок, у центрі яких вписані імена молодят та дати їх весіль. Ці плити є початком так званої алеї кохання.
Ця подія стала досить резонансною, адже з’явилося дуже багато людей які були невдоволені тим, що на Алеї Героїв звичайні люди купують собі «зірки», які потім вмонтовують у бруківку алеї. Ініціатором і виконувачем таких послуг є EVENT агентство DIА.
Журналісти інтернет-порталу gorod.cn.ua. виcтупили з ініціативою перенести алею кохання в інше місце та зібрали 100 підписів людей, які також підтримують таку ідею.Ольга, журналіст Gorod.cn.ua
Про новий вигляд Алеї Героїв як і більшість чернігівців я дізналась зі ЗМІ. І моя думка з приводу поєднання Алеї Героїв і Алеї Кохання: «Категоричне НІ!». Я не проти кохання. Це чудово коли люди одружуються, кохають одне одного і хочуть увіковічити свої почуття. Але ці дві алеї повинні жити окремим життям і відокремлено одна від одної. Мені був неприємний той факт, що перед встановленням зірок ніхто не спитав думку у самих чернігівців. Ця новина викликала багато негативних відгуків у соціальних мережах, інтернет-виданнях, і була топовою темою у обговоренні впродовж декількох тижнів. Тому саме негатив спричинив нашу ініціативу збору підписів. Ми вважаємо, що чернігівці повинні відстоювати свою точку зору, а не просто беззаперечно сприймати будь-які зміни, які нам нав'язуть. 

 Майже всі опитувані охоче йшли на контакт, багато хто пропонував перенести Алею Кохання до РАГСу,  або  в один із скверів, що на проспекті Миру.

Підписи збирали не довго, хоча дехто про Алею Кохання чув від нас вперше. Серед невдоволених поєднанням двох алей були і представники органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів. Та незважаючи на свої переконання не всі з них погоджувались поставити свій підпис.

Звичайно були й ті, кому подобаються нові зірки на алеї. Це переважно молодь віком до 25 років, яка ж або вважає що це «круто» мати власну зірку на алеї, або ж просто не замислюється над самим поняттям що таке Алея Героїв і в пам’ять яких героїв вона створювалась. Хочеться сподіватись що влада відреагує на наше звернення, і в Чернігові з’явиться Алея Кохання в тому місці, в якому вона більш гармонійно виглядатиме.

До речі окрім чисто морального аспекту питання існує і матеріальний. Так як замовники заплатили агентству за кожну бетонну плиту із зіркою по 3 000 грн., то чи вправі вони вимагати належної гарантії та обслуговування цих «зірок»? Крім того виникають сумніви з приводу якості «плитки для закоханих». Адже пройшов лише місяць, а плити з зірками почали кришитися, тріскатися, та повністю втратили свій початковий вигляд. А що тоді буде після зими?Помилку у слові "агентство" вже виправленоНа плитах, які поклали ще місяць тому вже пішли тріщинти, а в якому стані будут вони переживши зиму та весну?Ще одна зірка з'явилася на Алеї...

Ми вирішили поцікавитися точкою зору пересічних громадян та запитали, що вони думають з приводу встановлених «зірок закоханих» на Алеї Героїв.Максим
Я чув що на Алеї Героїв зробили алею кохання, але на власні очі ще не бачив. Лише дивився на фотографіях. Ну що сказати, якось бідненько все там виглядає. Особливо на тій потрісканій тротуарній плитці. Не знаю за що люди гроші заплатили. Адже ці «голлівудські зірки» з часом попсуються. Та і народ у нас такий, що може і слова якогось нецензурного домалювати. Та і  треба було десь в іншому місці це все робити. Бо якось дивно героїв із коханням переплітати. Людмила
Якби не було кохання, то не було б декабристів, не було б революції. Але у нас же дозволу ніхто не питав. Всі роблять що хочуть. Особисто я за те, щоб алея кохання була відокремлена, але обов’язково була. Адже вона не заважає нікому. А Алея Героїв нехай залишається Алеєю Героїв. Це ж наша історія.

Дмитро
На мій погляд алея закоханих у Чернігові – це блискуча ідея! Адже це не тільки спосіб сказати коханій людині «Я тебе кохаю на завжди», але і ще один новий туристичній об’єкт. Тому саму ідею оцінюю на відмінно.
Що стосується реалізації, то вона провальна. Адже алея кохання на Алеї Героїв – це повна нісенітниця. Крім того ці плити треба було вкладати так, щоб по них не ходили люди. Так вони «проживуть» набагато довше. Краще було зробити алею кохання у маленькому сквері, який веде з зупинки «Україна» до площі і знаходиться між судом та фаст-фудом Чікен-Хат. Ось цю алею перетворити на алею кохання набагато простіше. І плити монтувати не по центру дороги, а з боків уздовж всього скверу. Бажано залучити меценатів, які б виділили гроші на те, щоб цей сквер закласти бруківкою. У подальшому можна було б поставити там невеличкі скульптури. Це був би чудовий туристичний об’єкт.

Як бачимо в більшості точки зору людей співпадають, але питання залишається відкритим. Чи бути й надалі  алеї кохання на Алеї Героїв ще доведеться  з’ясувати.Збільшений варіант фото з підписами можна переглянути тут >>

Євген Мірошніченко

Теги: Алея Героїв, зірки кохання, журналісти, збір підписів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект