moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Золото і срібло з міжнародних змагань по бальним танцям здобули чернігівціЗолото і срібло з міжнародних змагань по бальним танцям здобули чернігівці

Балюра Данило та Єрко Дарина з тренером Аллою Савчук
Цими вихідними в Броварах проходив Х традиційний міжнародний фестиваль танцю «Київський вальс - 2012». Змагання зібрали більше 1200 спортсменів з України, Росії, Молдови, Казахстану.

В змаганнях приймали участь й дві пари з Чернігова, які змогли подолати серйозну конкуренцію і здобути золото та срібло. Пари тренуються у Центрі танцю та фітнесу «Вікторія-денс»:
1 місце ― Дробишевський Ростислав та Самко Поліна, тренер Алла Савчук.
2 місце ― Балюра Данило та Єрко Дарина, тренер Алла Савчук.

Як розповіла головний тренер Центру «Вікторія-денс» Алла Савчук, змагання були дуже серйозними та проходили на високому спортивному і організаційному рівнях в концерт-холі ТРЦ «Термінал». Порадувало гарне суддівство ― об’єктивне, серйозне, перш за все через участь запрошених суддів.

― В наших категоріях було 30 - 40 добре підготованих пар і змагатися було з ким ― розповідає Алла Савчук. ― Гарна організація змагань позначилась у чудовому паркеті великої площі, трансляцією змагань на великих екранах, що дало змогу всім бажаючим насолодитись змаганнями.

Також додамо, що виступивши в суботу в Києві, вже в неділю разом з іншими спортсменами Ростислав і Поліна прийняли участь у Обласних класифікаційних змаганнях з танцювального спорту «Чемпіонат Чернігівської області 2012». Місця, зайняті вихованцями Центру «Вікторія-денс» на цих змаганнях:

1 місце ― Дробишевський Ростислав і Самко Поліна, тренер Алла Савчук.
1 місце ― Пилевин-Савенко Олексій і Єлисєєва Діана, тренер Алла Савчук.
1 місце ― Яровенко Влад і Друзенок Ангеліна, тренер Ольга Вакал.
1 місце ― Шишига Мирослава, тренер Алла Савчук.

1 місце ― Шевченко Софія, тренер Алла Савчук.
1 місце ― Друзенок Ангеліна, тренер Ольга Вакал.
2 місце ― Оліфіренко Єва, тренер Алла Савчук.
3 місце ― Дембовський Роман і Гнатюк Олена, тренер Ольга Вакал.

Ось такими вдалими для Центру «Вікторія-денс» та її вихованців виявились ці вихідні. Побажаємо юним спортсменам подальших звершень на шляху до фестивалю у Блекпулі*.

* Танцювальний Фестиваль у Блекпулі ― найпрестижніша подія у світі бальних танців, яка уже понад 80 років проводиться в цьому провінційному містечку, і кожен раз сюди з’їжджаються кращі танцювальні дуети бальників. Вищою нагородою вважається Кубок Блекпула, який дуже і дуже складно виграти.

Максим Зевако

Теги: змагання, Балюра Данило, Єрко Дарина

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект