Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чи можна збільшити розмір чоловічого достоїнства, де це роблять в Чернігові і скільки коштуєЧи можна збільшити розмір чоловічого достоїнства, де це роблять в Чернігові і скільки коштує

Чи можна збільшити розмір чоловічого достоїнства, де це роблять в Чернігові і скільки коштує
«Якось почула по телевізору, начебто нормальний чоловічий член має бути не менше 22 — 25 сантиметрів. Все інше — посміховисько, а не достоїнство. Не повірила, взяла лінійку, виміряла в чоловіка —16 сантиметрів. І то, як в настрої
У кума 15, у другого — тільки 11 з половиною, у сусіда — 18 (мабуть, бреше, як завжди). Завфермою Петро Стапанович, здоровенний чолов'яга, а жінка в нього всього 9 сантиметрів наміряла.
Дайте в газеті відповідь, чи можна збільшити розмір статевого члена, де це роблять в Чернігові і скільки коштує?
Чи, може, то у негрів міряли, а в наших — інші стандарти?

Анжеліка, Чернігівська область».

Чоловіча гордість

Чим пишаються чоловіки? Тим, чим можна помірятись, порівняти, у кого більше, краде, у тебе чи у сусіда. І є тут один беззаперечний козир, проти якого не попреш, не заробиш і не візьмеш напрокат. Фалос, прутень або, якщо гордо, — чоловіче достоїнство. В давнину існував культ фалоса, цей член організму символізував могутність і владу. На стародавніх наскельних малюнках чоловіки вищого рангу зображалися з довшими причандалами.
І зараз вважається (в основному самими ж чоловіками), що хлопці з маленьким пенісом не можуть як слід задовольнити партнерку. Через це нібито жінки прагнуть роздобути собі в сексуальні партнери мачо з випираючою гідністю.

До чого рівнятися?

А чи є стандарти, яким він має бути в нормі? Ну, від скількох до скількох сантиметрів?
— Нема, — стверджує уролог обласної лікарні Микола Колос. — Головне, щоб орган функціонував. Адже у кожної людини є свої антропологічні особливості: зріст, вага... Якщо ерекція є, то все в нормі.
— Мені невідома спеціальна медична класифікація, — підтверджує андролог центру планування сім'ї В'ячеслав Деркач. — У кожного це індивідуально. Проблема маленького статевого органа — не між ногами, а в голові.

Скажімо, звернувся молодий чоловік, 27 років, працює в банку, цілком нормальний, симпатичний, але в нього досі немає дівчини. Питаю: «А чого ж ти не познайомишся?» «А як же я їй покажу, що в мене маленький той...». А нащо їй зразу показувати? Хіба дівчина при знайомстві зразу вимагає пред'явити чоловіче достоїнство? Хіба молоді люди не пробують спочатку знайти спільну мову, інтереси, сходити куди-небудь? А в сексі завжди можна підлаштуватися одне до одного. До того ж я не побачив у хлопця аномалій. А у нього це стало нав'язливою ідеєю: треба збільшити і все! Але ж відомо, що істинні женолюбці, наприклад, Дон Жуан, особливими розмірами не відзначалися.

Навіть з власного лікарського досвіду норму в сантиметрах визначити не можу. Буває, в стані спокою взагалі довжини немає, мінус один сантиметр, якщо хочете. Все сховалось десь там в жирових складках живота, який навис на пахову ділянку, тільки мошонка стирчить. Але ж при ерекції щось з'являється, жінку задовольняє, значить, усе в нормі.
— Нормальною для більшості наших чоловіків вважається довжина неерегованого статевого органа від дев'яти до одинадцяти сантиметрів, ерегованого — від дванадцяти до шістнадцяти, — не погоджується обласний сексопатолог Володимир Брезме. — Все, що менше, вважається «міні-членом» (3-5 см), більше — «слоновим членом». «Слоновий» може сягати і 25 сантиметрів, більших за всю лікарську практику (45 років) бачити не доводилось.

Не такий страшний «той», як його малюють!

Французькі хірурги з Національно академії хірургії у 2011 році провели масштабне дослідження про довжину пеніса. Вони встановили, що нормальним можна вважати пеніс довжиною від дев'яти сантиметрів в спокійному стані. В ерегованому довжина коливається від 12,8 до 14,5 сантиметра. Уточняли вчені і довжину окружності — 8,5 і 10 см відповідно.
Дана наукова робота, як стверджують хірурги, покликана заспокоїти всіх чоловіків, надмірно стурбованих довжиною свого статевого органа. Адже, як говориться в коментарі до дослідження, «відчуття недостатньої довжини пеніса може викликати почуття тривоги і призвести до важких психологічних наслідків».

З пуза відкачали, туди підкачали

Реплантація, тобто приживлення — це коли пришивають те, що відірвалося, причому з моменту травми не повинно пройти більше шести годин. Фалопластика — конструювання штучного статевого члена. До фалопластики відноситься і косметичне збільшення статевого органа, а ще це зветься «інтимна пластика».
У Чернігові таких операцій не проводять. У Києві — уже. Обдзвонила кілька клінік.
Операції по потовщенню та подовженню чоловічого статевого органа роблять, приміром, у столичній приватній клініці «Роміталь». Цим займаються пластичний та естетичний хірург вищої категорії Юрій Лисайчук та хірург-уролог Іван Клявзунік.
Представилась клієнткою, яка бажає покращити свого чоловіка вже сьогодні.
— Операція триває близько двох годин, — пояснює Іван Клявзунік. — Під загальним наркозом. Одночасно робиться і видовження, і потовщення.

Хворого кладуть у стаціонар, де він попередньо здає аналізи: коагулограма (на згортання крові), загальний аналіз крові, група, резус. Біохімія крові, аналіз сечі. Аналізи можна здати і вдома чи в іншій клініці. Перед операцією шість годин не їсти.
Під час самої операції хірург робить розріз над лобком. Знаходять зв'язку, яка утримує пеніс біля кореня, і розрізають. Це не так просто, зв'язка розміщена глибоко, і треба дістатися, не зачепивши інші судини та порожнини. Корінь пеніса, тобто те, що заховане в тазу, складає близько половини всієї його довжини. Коли зв'язку, що стримувала пеніс, розрізано, він видовжується на кілька сантиметрів (два-три, зрідка більше). Ця зв'язка кріпить член до лобкової кості. Довжина подовження його після операції напряму залежить від довжини зв'язки.
Потім у низ живота, в ділянку лобка вводять ліки (речовину, яка розчиняє жирові клітини). Цей жир забирають і вводять в член — таким чином його потовщують.
Після цього хоча б добу треба побути в стаціонарі. Виписують зазвичай на другу добу.

Слід пам'ятати, що з часом жир може зменшуватись (розсмоктуватись). Тому десь через півроку рекомендується робити «підсадку» жиру, — попереджає Іван Якович. — Щоб видовжити член ще більше, в післяопераційний період рекомендуємо носити екс-тендер «Андро-пеніс» (апарат для механічної розтяжки статевого органа). Носити треба протягом кількох місяців, по дві-три години на день.

Потім треба м'яти і м'яти, і м'яти!

— А ускладнення бувають?
— Бувають, якщо пацієнт не виконує рекомендацій лікаря. Якщо статевий орган регулярно не розтирати, не масажувати після операції, введений жир може взятися грудочками. Але проти цього є спеціальні препарати для їх розсмоктування, іноді допомагає інтенсивний масаж. На чутливість органа операція не впливає, ерекцію, навпаки, зміцнює. З приводу зв'язки переживати не треба — вона ніякої ролі не грає.

Майже 20 тисяч гривень

У клініці порахували, скільки мені це все обійдеться. Збільшення статевого органа — 8920 гривень. Якщо тільки видовження або тільки потовщення, то по 6820 гривень (оптом — значно дешевше! — Авт.)
Консультація уролога — 200 гривень. Аналізи — 500 гривень.
Ще 15 відсотків від вартості операції потрібно заплатити за післяопераційне обслуговування: перев'язки, огляд. У нашому випадку це становитиме ще 1340 гривень. Плюс вартість загального наркозу — за дві години він становитиме від 2000 до 3500 грн. (точніше розрахує ане-стезіолог, побачивши чоловіка). Кожен день перебування в стаціонарі — 1200 грн. День — аналізи, назавтра — операція. Ще як мінімум день — спостереження в стаціонарі. Отже, 3600 за три дні. Зате обіцяли годувати.
Загалом вийшло від 16560 до 18060 гривень. Якщо не доведеться затриматися в стаціонарі. Ще близько двох тисяч коштує екстендер.

...І протез за $5000

Фалопластику роблять також у відділенні «Пластична хірургія» Центральної клінічної лікарні Києва. Представилась уже кореспондентом, там запропонували звернутися до хірурга Василя Храпача.
— Взагалі-то ми займаємось транссексуалами, — говорить Василь Васильович. — Ну, якщо не дуже збільшити, на два-три сантиметри — то можна просто прибрати жир з ділянки лобка. Якщо більше — потрібен протез, а він коштує п'ять тисяч доларів. І якщо довжина статевого органа більша п'яти сантиметрів, я операцію робити взагалі не рекомендую.
Хірург пішов на наступну операцію, а я задумалась: п'ять сантиметрів — це при ерекції чи у висячому вигляді?

Розумніше в секс-шоп сходити

— Вагома причина для такої операції — серйозна травма, ампутація статевого органа, наприклад, через онкозахворювання. Лише тоді є виправдання для того, щоб ставити протез або робити штучний орган. Він може формуватися із клаптів шкіри пацієнта. Але це чисто косметична операція, функціонувати він не буде.
Тому якщо це робиться для жінки, краще вже в секс-шоп сходити. Якщо ерекція відсутня через якесь захворювання, можливе встановлення протеза для штучного відтворення ерекції. Є протези, що накачують в орган повітря, є — рідину. Але оперувати статевий орган, просто щоб збільшити його розмір, — нерозумно, — впевнений чернігівський уролог Микола Колос. — Це може призвести до некрозу і відмирання органа.

Підготувала Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №4 (1342)

Теги: чоловіче достоїнство, здоров'я, чоловік, уролог, «Вісник Ч», Олена Гобанова,

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект