moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Відмовив у нічлігу. Забили до смертіВідмовив у нічлігу. Забили до смерті

56-річного Віктора Сотченка з села Сокиринці Срібнянського району поховали у закритій труні. Був такий побитий, що страшно і дивитися. Смерть настала від набряку головного мозку внаслідок закритої черепно-мозкової травми. Мертвим Віктора 21 листопада, на Михайла, знайшла сусідка. Зайшла подивитися, як він там.Після смерті матері чоловік жив сам. А до того була сім’я, та не склалося. Дружина мешкає в іншому селі. Син Роман — відомий у районі футболіст, грає за Срібнянську селищну команду. Віктор відав пасікою місцевого агроліцею, свою мав. Останнім часом, було, випивав, та, як кажуть у селі, нікого ні словом, ні ділом не образив. Спокійний, тихий. І тут раптом убили. На диван поклали, зверху прикрили, ще й сліди намагалися позатирати. Не вийшло.

Підозрюваних у причетності до вбивства поліція вирахувала швидко. 19-річний Михайло Дем’янчук та 20-річний Валерій Сологуб. Кажуть, чоловіки гульбенили в районі аграрного ліцею. І там засвітилися. А тоді прийшли до Сотченка: «Ми у тебе будемо спати». «Нащо ви мені?» — здивувався чоловік. І відмовив їм у нічлігу. За це вони стали бити. Були п’яні, можливо, ще й накурені. Отож не зовсім усвідомлювали, що коїли. Били руками і ногами.

У чоловіка були зламані ребра, вибиті зуби, надірване вухо. Його ще й додушили. Коли прийшли за підозрюваними, вони навіть не встигли сховати речі, в яких були у дядька. На слідчому експерименті розказали і показали, що і як робили.

Михайла мати виростила сама. У родині троє дітей. У правоохоронців були до нього питання, проте судимий не був.

Валерій - син підприємця. Батько торгує овочами не тільки у Сокиринцях, Срібному, а й в інших населених пунктах. Мати — на заробітках у Польщі. Він навіть вступив до чернігівського педуніверситету на фізрука. Та чи сам покинув, чи відрахували. Одружився, завів дитину. Йому квартиру в Прилуках купили, Та спокійно не жилося, тягло на пригоди. І дотягло. Тепер обом дружкам загрожує від 10 до 15 років тюрми, аж до довічного ув’язнення.

Валентина Остерстка, «ВісникЧ» №48 (1647) від 30 листопада 2017

Теги: вбивство, Сокиринці, СотченкО, Сологуб, Дем’янчук, Валентина Остерстка, «ВісникЧ»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект