Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » "Теплі" кредити тепер і в ПриватБанку"Теплі" кредити тепер і в ПриватБанку

 АКТУАЛЬНО Готуй сани влітку – говорить народна мудрість. Чернігівці активно замінюють газові котли на твердопаливні та старі дерев`яні вікна – на пластикові. Доказом того, що енергозаощадні заходи стали стратегічно важливими для країни, є Державна цільова економічна програма енергоефективності, до якої долучився і ПриватБанк. Детальніше про це розповість директор Чернігівського РУ ПриватБанку Ася Бойко.

Асю Валентинівно, розкажіть кому доступні «теплі» кредити і що потрібно для їх оформлення?

– Перш за все – це клієнти ПриватБанку, які мають кредитну картку нашого банку з лімітом на сервіс «Оплата частинами». Максимальна сума кредитних коштів для фізичних осіб – 50 000 грн. Перевірити наявність такого ліміту можна, скориставшись номером гарячої лінії, або ж за допомогою Приват24 чи SMS-повідомлення. Зі свого боку банк не вимагає жодних додаткових даних і довідок, процедура оформлення займає не більше 5 хв. Оплатити покупку можна за допомогою сервісів «Оплата частинами» чи "Миттєва розстрочка" з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави. Кредитування розповсюджується на радіатори, облікові лічильники, котли, вікна, а також обладнання та матеріали для проведення робіт з утеплення.Які документи потрібно надати, щоб отримати відшкодування з боку держави?

– Достатньо лише наявності рахунку-фактури з магазину. Щоб звести до мінімуму бюрократичну тяганину, банк надає можливість прикріпити документи дистанційно – за допомогою «Приват24», зробити це можна і у відділенні.

Програма, до реалізації якої долучився ПриватБанк – урядова. Яким чином її учасники одержать компенсацію від держави?

– Програма передбачає виплату відшкодування в розмірі 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива (але не більше 12 000 грн за одним кредитним договором) та відшкодування у розмірі 35% – на індивідуальне утеплення житла (але сума не повинна перевищувати 14 000 грн). Держава здійснює відшкодування до 25 числа наступного місяця, відповідна сума зараховується на картку, за якою було оформлено кредит. Компенсація для клієнтів, які мають субсидію, становить 35%.

У яких магазинах можна придбати товари за програмою «теплого» кредитування?

– Нині такі товари можна придбати у будь-якому магазині, який має POS-термінал. У Чернігові за програмою «теплих» кредитів вже працюють магазини «ВЕНА», «БудМайдан» та «БудМатеріали». Банк виступає гарантом того, що постачальники товарів виконають свої зобов'язання, а клієнти банку придбають енергоефективну продукцію за найвигіднішими цінами.

Асю Валентинівно, ПриватБанк видає «теплі» кредити лише фізичним особам?


– Ні, банк пропонує оформити «теплі» і ОСББ, максимальний строк виплати такого кредиту – 7 років, найбільша сума, на яку можуть розраховувати члени ОСББ, – 2 млн грн. Кредит оформлюється під 18% річних, максимальна сума державної компенсації, згідно з умовами програми, сягає 70%. «Теплі» кредити відкривають для власників ОСББ нові можливості, адже скориставшись ними можна, наприклад, утеплити підїзди.
Нині Чернігівське регіональне управління ПриватБанку є лідером за кількістю оформлених «теплих» кредитів для фізичних осіб. Відколи громадяни отримали можливість подавати заявки на компенсацію від держави, у відділеннях ПриватБанку Чернігівщини вже оформили таких кредитів на суму у понад 4 млн грн. 


Gorod.cn.ua

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект