moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 10 лісничих затримано за корупцію в один день. Чи можливо таке на Чернігівщині?10 лісничих затримано за корупцію в один день. Чи можливо таке на Чернігівщині?

«5 березня затримали виконувача обов’язків начальника і екс-керівника управління лісового і мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів», — пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. — «15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Указану суму мали передати перевіряючим із Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Корупція у класичному вигляді, якісно задокументовані і ті, хто брав, і ті, хто давав!!!»

10 — в один день. Чи можливо це на Чернігівщині?«Я не вірю, що це було можливо навіть у Рівненській області»

Віталій Сідько, лісничий державного підприємства «Новгород-Сіверське лісове господарство»:

— Не вірю, що це можливо на Чернігівщині. Більш того, я не вірю, що це було можливо навіть у Рівненькій області. Розказували, що деякі директори під час затримання були в іншому місті.

Якщо сказали «А», маєте сказати «Б». Але ж продовження справи нема. Після затримання люди вийшли на роботу.

Складається враження, що це підстроїли. Комусь це вигідно. Хтось захотів спочатку очорнити галузь. Мовляв, у державних підприємствах — лісгоспах — процвітає корупція. Вони збиткові. У лісі бардак. А потім — пустити лісгоспи під приватизацію.

Ліс поряд, а на полювання – за 40 кілометрів

Павло Мазко, мисливець, Корюківка:

— Усе залежить від керівництва, на рівні міністерства. Зараз у нас кругом віддають ліс приватникам, нібито для ведення мисливського господарства. Але ж для цього вони мають і розводити звірів, а не лише на мисливстві заробляти. Де годівниці? Де солянки для лосів, віники взимку для зайців, — нічого цього нема. Тільки вишки стоять, щоб зручно було відстрілювати. А ліцензія у них коштує стільки, що простим смертним недоступна. Ліцензія на відстріл лося в минулому році — 18 тисяч гривень. Або взагалі не продають тим, хто не проживає в готелі на території приватного комплексу.

Ми живемо під лісом. Коли він був державний, на ділянках колгоспних лісгоспів членам спілки мисливців дозволялося полювати безкоштовно. Тепер тут не можна, їздимо за 30-40 кілометрів, у Менський, Сновський райони. Я вже й рушниці майже всі попродавав.

І в нас звільнили

Петро Устименко, голова профспілкового комітету ДП «Корюківське лісове господарство»:

— Упродовж пари місяців Державне агентство лісового господарства проводило перевірку нашого підприємства. Склали акт на 71 сторінку. Що виявила перевірка — нам не повідомили. Єдиний результат — 7 березня був останній робочий день тимчасово виконуючого обов’язки директора лісгоспу В’ячеслава Чижа. В’ячеслав Володимирович пропрацював півроку. З них більшість часу — перебував на лікарняному. З початку грудня проти нього почалися страйки працівників лісгоспу.

Чим іще обернеться перевірка — поки не зрозуміло. Тепер Держагентство має оголосити конкурс на посаду директора.

А по Рівненщині ситуація вилами по воді писана. Не вірю, що всіх десять одним днем звільнили. Тим більше, що четверо-п’ятеро з них — депутати обласної ради.

Ліс гуде, та і все

Валентина Спасік, доглядач музейного комплексу «Лісоград», колишня вчителька, Єліне, Щорський район:


— У нас стосунки з нашими місцевими лісниками нормальні. їх троє. Хороші хлопці, всі мої колишні учні. Нікого з них не затримували і хай не затримують. Чула, страйкували лісничі у Корюківці. Один наш лісничий туди навіть їздив. Це ще взимку було.

Нічого не знаємо, живемо серед лісу, той гуде, та й все. Он готуємося до 75-річчя з Дня спалення німцями села, 23 березня буде. Як треба дрова, замовляємо. Ото й усе наше спілкування в лісниками.

Думаю, ситуація на Рівненщині — якийсь абсурд. За раз десять чоловік! Як вони так зуміли? Це щось на рівні керівництва, мабуть, вирішувалось... Думаю, у нас на Чернігівщині такого не відбудеться.

Багато слів, а толку мало

Володимир Ткаченко, водій, Козелець:

— У Острі повісився головний військовий лісничий, довели людину. Хоча його причетність до оборудок, які мутять високопосадовці, не встановлена. Щоб усіх звільнили та ще й посадили, не бувать такому ніколи. По телевізору щодня показують, як когось затримали. Тільки до цих пір ні один з них не сидить. Торік по всіх областях України йшли обшуки у головних санітарних лікарів. Люди думали, ото мафію накрили, а вийшов пшик, справу закрили. Багато слів, а толку мало.

Тижневик «Вісник Ч» №11 (1610), 16 березня 2017 року

Теги: хабар, «Вісник Ч»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект