Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олімпійська книга знову на ЧернігівщиніОлімпійська книга знову на Чернігівщині

Олімпійська освіта сьогодні є важливим фактором розвитку олімпійського руху в Україні та могутнім засобом вирішення стратегічних завдань, що стоять перед державою, і, насамперед, важливим компонентом гуманітарного виховання, спрямованого на формування в українців фізичного і морального здоров'я, навичок здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, передусім підростаючого покоління.Національний олімпійський комітет України ще у 2011 році зініціював проведення Всеукраїнської акції «Олімпійська книга». Кожного року Відділення НОК України організовує вручення олімпійської літератури обласним, міським, районним бібліотекам та проводиться роботу по випуску літератури місцевого значення.

Так, 16 лютого у великому читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулася презентація другого випуску книги Віктора Берегового «Спортивне сузір'я Чернігівщини».

На презентації були присутні представники міських бібліотек, студенти чернігівських ВУЗів, Ніна Лемеш – перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Дмитро Пиріжок - відповідальний секретар Відділення НОК України в Чернігівській обл., директор міського центру фізичного здоров’я населення.Перша книга вийшла в 2014 році. У ній були розміщені літературні портрети двадцяти чотирьох видатних спортсменів та тренерів Чернігівщини. А в грудні 2016 року вийшла друга книга, під такою ж назвою. У ній розміщено одинадцять оповідань. Вона готувалася давно, але на видавництво не вистачало коштів. Олімпійський комітет виділив кошти, і завдяки цьому вона побачила світ. Ця книга стане для майбутніх олімпійців своєрідним посібником для їх подальшої кар'єри.

У книзі розміщені літературні портрети провідних спортсменів і тренерів, які своїми спортивними досягненнями прославляли Чернігівщину. Серед них: легендарний силач Терентій Корінь, прославлений лижник Олександр Батюк, біатлоністка Валентина Цербе-Несіна, Ольга Коробка – ЗМС України з важкої атлетики.

На презентації Ніна Лемеш вручила набори книг з олімпійської тематики представникам міських бібліотек.

Захід відбувся за підтримки постійних спонсорів Відділення – ПрАТ «Чернігівський автозавод» та ПАТ СанІнБев Україна.

Національний олімпійський комітет України 
Чернігівське обласне відділення

Теги: Олімпійська книга, спорт, НОК

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект