Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В конкурсі на посаду керівника Фінансового управління перемогла Олена ЛисенкоВ конкурсі на посаду керівника Фінансового управління перемогла Олена Лисенко

Міська рада Чернігова в новий рік вступає в процесі кадрових перестановок. Змінюються заступники міського голови, а слідом за ними і керівники деяких структурних підрозділів. 10 січня відбувся конкурс на заміщення посади керівника Фінансового управління. Його попередній керівник, Олександр Мельник, звільнився ще наприкінці листопада. 


 
У конкурсі взяли участь лише два кандидати: Олена Юріївна Лисенко, яка була заступником керівниика управління, та Лілія Миколаївна Стремецька, спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Деснянської районної ради Чернігова. Явним фаворитом була Олена Лисенко. Зі слів членів конкурсної комісії, про конкурс цікавилися багато кандидатів, але коли дізнавались, що йде і Олена Юріївна, подавати свої кандидатури ніхто не наважився.
 
Письмовий тест пройшли обидві кандидатки на посаду: Олена Лисенко набрала 24 балли, Лілія Стремецька — 16. Вирішити остаточно кандидата мала співбесіда. І тут явна перевага була на боці Олени Лисенко. Причому головну роль відіграли навіть не її досвід роботи у відділі, а те, що її конкурентка на сьогоднішній день перебуває в декреті та навчається на стаціонарі в магістратурі. Лілія Миколаївна відверто сказала, що прийшла сюди, в першу чергу для того, щоб спробувати свої сили в конкурсі. За словами членів комісії, сьогодні в управління потрібна людина, яка відразу зможе включитися в роботу і почне працювати. Тож перевагу одноголосно віддали саме Олені Лисенко. 
 
Кілька запитань ми поставили учасникам конкурсу:- Олена Юріївна, за рахунок чого вдалося перемогти в конкурсі на посаду?

- Думаю що всі працівники які працювали зі мною в цьому і в інших управліннях скажуть, що за рахунок досвіду. У Фінансовому управлінні я працюю з 1999 року, в цьому році вже 18-й рік пішов. Прийшовши після інституту я відразу потрапила сюди і пройшла шлях від спеціаліста 1-ї категорії до заступника начальника відділу. Пройшла по всіх щаблях

- На чому варто зосередити увагу в роботі?

- Будемо працювати на розвиток нашого міста. Щоб вся бюджетна сфера могла своєчасно отримувати заробітну плату, проводити розрахунки, бо це основне завдання фінансовго управління. Щоб всі платежі проводились своєчасно. І намагатимемося плідно співпрацювати з казначейством, з податковою інспекцією, забезпечувати нормальну роботу всієї бюджетної сфери міста.- Лілія Миколаївна, чому вирішили піти на конкурс саме в міську раду і саме керівником відділу?

- Насамперед, щоб випробувати свої сили та для професійного росту. Оскільки я вважаю, що в мене є можливості працювати на такій посаді. Але, на жаль, у мене зараз денна форма навчання в магістратурі. Я сподівалася, що тут є кадровий резерв і мені запропонують перейти на якусь інші посаду. Але на жаль його сьогодні немає.

- Сподіваєтесь в майбутньому потрапити на роботу саме сюди?

- Я планую в подальшому працювати в напрямку свого професійного зростання. У мене вища економічна освіта, зараз навчаюсь в магістратурі за напрямком “Публічне управління та адміністрування”, яка вже передбачає роботу на керівних посадах.

-  Чого не вистачило для того, щоб перемогти у конкурсі?

- Я думаю, що колеги вирішили надати перевагу колезі, тому, що у мене маленькі діти і я навчаюся на денній формі навчання. А це й без того дуже велике навантаження. Крім того свою роль зіграло і те, що Олена Юріївна працює саме на цьому місці у цьому відділі, і в курсі всіх справ.

Перемога в конкурсі ще не означає призначення на посаду, це лише рекомендація. Очолити Фінансове управління Олена Лисенко зможе після того, як міський голова Владислав Атрошенко  підпише відповідне розпорядження. Сподіваємося, що на керівних посадах жіночих обличь в міськраді буле ставати все більше. 


 
Gorod.cn.ua

Теги: Лисенко, Стремецька, Фінансове управління, конкурс

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект