Чері мандрувала

22-річна киянка Вікторія Сидоренко часто буває в Кобижчі Бобровицького району. Там у неї дача — бабусина хата. Разом з Вікою до Кобижчі мандрує і дворічний собачка Чері, породи бігль. 6 червня Віка з Чері також були на дачі. І собака пропав. Знову побачила свого підопічного Вікторія аж через тиждень.


Собачка Чері

— Інформацію про те, де моя Чері, збирала по людях, через Інтернет, — розповідає Вікторія Сидоренко. — Виявилося, що 9 червня мій собака цілий день блудив у селі Марківці (за 20 кілометрів від Кобижчі). Наступного дня він уже був у Бобровиці. Туди його довіз Максим, житель Марківців. У Бобровиці мою Чері підібрав таксист. Під вечір знову повернув Максиму. Ніч собака провів у нього біля станції Марківці. Ранком 11 червня Чері сама пішла на електричку в бік столиці. Сіла в неї. Та на станції Бобрик її викинули з потяга. Собака дочекався наступної електрички і дістався вокзалу Броварів Київської області. Там покатався на автобусі і знову повернувся на вокзал. Я цілий день блукала по Броварах і шукала свою улюбленицю. Не знайшла.

12 червня чоловік, який відвіз мою Чері з Броварів у Ніжин, дав оголошення, що знайшов собаку. Люди помітили його і зв'язалися зі мною. Потім — яз автором оголошення. Зранку 13-го чоловік привіз мою дівчинку назад у Бровари, і там я її забрала. Вікторія говорить, що транспорту Чері не боїться змалечку.

— Вона їздила зі мною і автівкою, і електричкою, і автобусом. — каже власниця мандрівниці. — Та це була перша і, сподіваюся, остання, самостійна подорож собаки. Коли ми зустрілися з Чері, вона була надзвичайно рада, але три дні відходила від своїх пригод. Такий стрес пережила!


Вікторія Сидоренко

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №26 (1520), фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кобижча, собака, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Додати в: