moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міліціонери в останню путь провели беркутівця Володимира ЗубкаМіліціонери в останню путь провели беркутівця Володимира Зубка

Правоохоронці Чернігівщини провели в останню путь свого товариша - міліціонера оперативного взводу роти міліції особливого призначення «Беркут» Зубка Володимира Валерійовича. Він відійшов у вічність у 28 років. А попереду було все життя, яке він так любив, мріяв стати офіцером, навчався у Національній академії внутрішніх справ.
Але доля розпорядилася інакше. 18 лютого загін Чернігівського «Беркуту» був направлений в Київ для охорони громадського порядку. Володимир з товаришами ніс службу на вулиці Інститутській.
19 лютого старшому сержанту Зубку Володимиру Валерійовичу було присвоєне чергове спеціальне звання – прапорщик міліції. Але новенькі погони бійцю випало носити лише один день, бо 20 лютого куля снайпера пробила бронежилет і Володимир загинув від смертельного поранення.

Мати-вчителька втратила одного з трьох своїх дітей, яких вона ростила сама. У загиблого міліціонера залишилася доросла сестра і молодший брат.
Проводити земляка в останню дорогу вийшла вся Куликівка, друзі, знайомі. На похорони приїхали керівники УМВС України в Чернігівській області, колеги, ветерани органів внутрішніх справ.
Коротку, але яскраву біографію Володимира можна вмістити в декілька рядків - народився 18 травня  1985 року у селі Родниківка Уманського району Черкаської області, згодом сім’я переїхала на Чернігівщину й оселилася у Куликівці. Юнак закінчив місцеве училище, здобув професію електрозварника. Після служби у Збройних Силах України вирішив пов’язати свою долю з міліцією і 2006 року хлопчина одягнув форму.
Співробітники міліції згадують свого колегу лише з найкращої сторони, як старанного, дисциплінованого і сумлінного співробітника.
Пам'ять про загиблого міліціонера завжди залишиться в серцях рідних і близьких, побратимів і колег по службі. 

УМВС України в Чернігівській області

Теги: Володимир Зубок, "Беркут", похорони

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект