moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Альонці Буряк терміново потрібна допомога (відео)Альонці Буряк терміново потрібна допомога (відео)

«Коли виросту, то стану працювати в лікарні і зніматиму пластирі дітям», — каже Альонка Буряк.  Півроку поневірянь по лікарнях навчили її робити це без болю. А почалось все зі втоми та сонливості — перепади настрою  чернігівської першокласниці  спочатку пояснювали перевантаженням у школі та авітамінозом. Лише через 2 місяці з’ясували справжню причину недуги  — пінеобластому – агресивну пухлину мозку.Тетяна Бєльська,  перша вчителька: «Альонка Буряк дуже старанна дівчинка, працьовита, вихована, вона з такої відповідальністю відноситься до навчання, їй дуже подобається вчитися».

А ще Альонці подобається танцювати, малювати, грати в шахи і займатися математикою. Альона Буряк: «На шахматах я занималась  — задачи делала, играла с игроками, проигрывала, выигрывала…»

Обов’язково виграти цей бій з хворобою має дівчинка і  на її перемогу чекають однокласники і друзі. Кирило, друг і однокласник: «Я хочу щоб Альона швидше повернулася і щоб вона видужувала і щоб у неї були сили».

Сама мала після опромінення в кіровоградській клініці, переливань крові, двосторонньої пневмонії, численних крапельниць та ін’єкцій мріє про те, аби станцювати танок Міккі Мауса та поварят. І теж хоче швидше повернутися до школи, до своїх друзів.

Альона Буряк: «Если бы их хоть увидеть то…»

Зараз Альонка знаходиться вдома, її посмішку намагається викликати сімейний «дзвіночок» — дворічна сестричка Катеринка. Тим часом родина шукає гроші  —  ріст пухлини зупинили і її згодилися оперувати в Турції.

Юлія Буряк, мати: «Сейчас нам нужно максимально быстро собрать сумму на операцию, потому что есть вероятность, чем дальше тянуть – то она может возобновить рост. То есть если оно возобновит рост, то весь эффект лечения для возможности оперировать, сойдет на нет».

Людмила Ілляшенко, заступник  директора коледжу економіки і технологій ЧНТУ: «Ми шукаємо і звертаємося до щирих і небайдужих людей. Допоможіть, будь ласка, родині нашого викладача».

Альона Буряк: «Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж, не проспи!
Бо ти на землі — людина,
І хочеш того чи ні —
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні».
«Сівер-центр»

Теги: Альона Буряк, пінеобластома, онкологія, агресивна пухлина мозку, Юлія Буряк, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект