Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Університет 60 плюс» набрав нових слухачів (відео)«Університет 60 плюс» набрав нових слухачів (відео)

Більше двадцяти студентів пенсійного віку три місяці вивчатимуть інформаційні технології на базі Чернігівської міської бібліотечної системи. Для них це не лише навчання, а й спілкування, нові знайомства, а дехто з пенсіонерів каже, що взагалі – нове життя.


 
Безкоштовний навчальний заклад для людей поважного віку – «Університет 60+». Відкрили його у 2013-му  році на базі Чернігівської міської бібліотеки імені Коцюбинського. Нині тут вже чотири факультети.

Людмила Харитончик, заступник директора Чернігівської міської бібліотечної системи: «Спочатку це був лише один факультет – інформаційних технологій. Потім на прохання слухачів був відкритий філологічний факультет з вивчення англійської мови, а за останній рік відкрили правовий факультет і історичний».
 
Найбільшою популярністю користуються філологічний та факультет інформаційних технологій. І саме на останній цього разу набрали понад двадцять слухачів. Охочих більше, та всього два викладачі. Студенти сіли за парти. Розповідають: хочуть розвиватися, а користуватися комп’ютером потрібно, аби йти в ногу з життям.

Ніна Сімонова: «Це спілкування, це зв’язок зі світом, і тому я вважаю, що це необхідність для кожної людини».

Тетяна Горячева: «Хочу расширить свой кругозор в этой области. Работаю с компьютером, но знаний не хватает, потому что самоучка, приходилось по долгу работы».
 
Кожного року «Університет 60+» випускає близько трьохсот слухачів. Таке навчання – це ще й нові знайомства, тому дехто не обмежується одним факультетом.

Людмила Харитончик, заступник директора Чернігівської міської бібліотечної системи: «Є слухачі, які записуються, наприклад, на філологічний, потім зустрічаються десь в коридорах, спілкуються, хочуть на комп’ютерний записатись, потім десь почули, що історичний цікавий, хочуть відвідати ці».
 
Минулого року в бібліотеці почав працювати клуб любителів психології. А у 2018-му на його основі планують відкрити ще один факультет «Університету 60+» — психологічний.

«Сівер-центр»

Теги: інформаційні технології, студенти-пенсіонери, пенсіонери, Університет 60+, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект