Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Завітайте на виставку робіт чернігівської художниці та її учнів (відео)Завітайте на виставку робіт чернігівської художниці та її учнів (відео)

З понеділка чернігівці мають змогу помилуватися роботами чернігівської художниці та викладача міської школи мистецтв Ганни Матвєйцевої та її учнів.У бібліотеці технологічного університету відкрилася їхня виставка з 50 різноманітних робіт. Спільною темою вони не об’єднані. Ганна Олександрівна просто відбирала найкраще.

Саме художниця відібрала для виставки всього декілька власних картин, залишивши основний прості для своїх вихованців. Більшість експонатів це картини різних видів та стилів – від портретів намальованих олівцем до акварельних натюрмортів. А ще тут є рельєфні скульптури. З далеку їх можна сплутати з металевими чи керамічними, але насправді вони зроблені зі звичайного пластиліну.

Основний пласт робіт виконали художники початківці віком 9, 10, 12 та 16 років. Причому для декого з них це вже не перша виставка.

Серед кількох десятків чернігівців, що завітали на відкриття виставки, знайшлися і звичайні поціновувачі мистецтва і професійні художники давні знайомі Ганни Матвєйцевої.

Ознайомитися з роботами вихованців міської школи мистецтв можна протягом місяця у бібліотеці ЧНТУ.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: виставка, бібліотека ЧНТУ, Ганна Матвєйцева, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект