moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як в Чернігові зустріли джаз-квартет із Парижа? (відео)Як в Чернігові зустріли джаз-квартет із Парижа? (відео)

На гастролях в Чернігові побував джаз-квартет із Парижа. До його складу входять відомі французькі акордеоністи Домі Еморін та Марсель Лоффлер, а також не менш відомий французький контрабасист Жіль Коквард та син Марселя, гітарист Седрік Лоффлер.

Перед концертом гості провели годину майстер-класу в музичному училищі. Домі та Марсель спілкувались, грали зі студентами та влаштували міні-концерт, де продемонстрували свою виконавську майстерність.Чернігівський джаз-бенд «Bissquit» був групою підтримки на концерті квартету, що відбувся в залі Міського палацу культури. Хлопці перебували у гарному настрої. До програми наші музиканти включили авторські композиції та джазові стандарти у власній обробці. Земляки настільки сподобались публіці, що та викликала бенд на біс

Під час виступу французького квартету глядачі також не приховували свої емоції. Музиканти високого рівня і з великим творчим багажем вражали своїм музичним мисленням і виконанням. Домі Еморін та Марсель Лоффлер відрізняються один від одного стилем гри та звучанням. Марсель поєднує в собі елегантність та імпровізацію, Домі виконавеця класики, королева Мюзет і також музикант віртуоз.

Вигуками «Браво!» супроводжувався виступ квартету, який став чудовим відкриттям для чернігівських шанувальників джазу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: джаз, Домі Еморін, Марсель Лоффлер, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект