Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як в Чернігові зустріли джаз-квартет із Парижа? (відео)Як в Чернігові зустріли джаз-квартет із Парижа? (відео)

На гастролях в Чернігові побував джаз-квартет із Парижа. До його складу входять відомі французькі акордеоністи Домі Еморін та Марсель Лоффлер, а також не менш відомий французький контрабасист Жіль Коквард та син Марселя, гітарист Седрік Лоффлер.

Перед концертом гості провели годину майстер-класу в музичному училищі. Домі та Марсель спілкувались, грали зі студентами та влаштували міні-концерт, де продемонстрували свою виконавську майстерність.Чернігівський джаз-бенд «Bissquit» був групою підтримки на концерті квартету, що відбувся в залі Міського палацу культури. Хлопці перебували у гарному настрої. До програми наші музиканти включили авторські композиції та джазові стандарти у власній обробці. Земляки настільки сподобались публіці, що та викликала бенд на біс

Під час виступу французького квартету глядачі також не приховували свої емоції. Музиканти високого рівня і з великим творчим багажем вражали своїм музичним мисленням і виконанням. Домі Еморін та Марсель Лоффлер відрізняються один від одного стилем гри та звучанням. Марсель поєднує в собі елегантність та імпровізацію, Домі виконавеця класики, королева Мюзет і також музикант віртуоз.

Вигуками «Браво!» супроводжувався виступ квартету, який став чудовим відкриттям для чернігівських шанувальників джазу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: джаз, Домі Еморін, Марсель Лоффлер, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект