moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Дорогу від Козельця до Бобровиці відремонтують (відео)Дорогу від Козельця до Бобровиці відремонтують (відео)

Спільним коштом ремонтуватимуть дорогу від Козельця до Бобровиці. Перший приклад державно-приватного партнерства на Чернігівщині. Тристоронній меморандум про співпрацю підписали голова облдержадміністрації Валерій Куліч, генеральний директор товариства «Земля і воля» Леонід Яковишин та начальник Служби автомобільних доріг в області Володимир Гузема.


 
Вперше в історії Чернігівщини підписано меморандум між владою, наразі обдержадміністрацією, Службою автомобільних доріг та приватним бізнесом — ТОВ «Земля і воля». Даним документом вони підтверджують спільні наміри зробити поточний середній ремонт автомобільної дороги Т 25-28 від Козельця до Бобровиці. Фінансування робіт на першій ділянці — Козелецький район — відбуватиметься за державний кошт, на другій — Бобровицький район – за кошт приватного підприємства.

Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «Я сподіваюсь, що спільними зусиллями вдасться збудувати дорогу Бобровиця — Козелець. Тому що на сьогоднішній день найбільша проблематика, в які б райони я б не приїхав, номер один — це проблема дороги. І якщо взяти загальну статистику по стану доріг в нашій області, то нам на цей рік, щоб закрити питання, треба 12 мільярдів гривень, щоб привести дороги в більш-менш до нормального стану».
 
На цей рік Чернігівщина отримала 660 мільйонів на поточний ремонт доріг і ще планується залучення коштів по «митному експерименту». Експериментом стала і співпраця влади з бізнесом.

Леонід Яковишин, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»: «Це ініціатива губернатора і ми її підтримали. Це перший пілотний проект на Україні. І я думаю, що багато хто не просто візьме до уваги, а багато хто включиться в цю роботу. Тобто це початок тієї грандіозної роботи».

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг в області: «З 2011 року ми не мали можливості показати навіть такого виду ремонту, як поточний ремонт. В минулому році держава звернула на це увагу, потроху ми почали поточний ремонт. В цьому році продовжуємо. Але цей проект надзвичайний. Чим? По-перше, це приватний бізнес і державні кошти, по-друге, він іде від пункту А до пункту Б. Від Козельця до Бобровиці».
 
Потреба ремонту цієї дороги виникла вже давно. Автошлях, так би мовити, в розбитому стані. Аби якось його підтримати, тут латають дірки. Серйозного ремонту досі не бачили.

Валерій Куліч: «Загальна вартість попередня, те, що обрахував «Укравтодор», вартість ділянки по Бобровицькому району — 47 мільйонів гривень, вартість по Козелецькому — 90 мільйонів гривень. Відповідно за державні кошти ми плануємо вкласти 90 мільйонів гривень. Леонід Григорович планує Бобровицьку ділянку — 47 мільйонів».
 
Кошти на сьогодні є і роботи мають початися в найближчий час. Дана ініціатива перша, але не остання, сподівається керівництво області. На Чернігівщині є потужні підприємства, які також могли б взяти участь в експерименті.
 
В планах Леоніда Яковишина — зробити якісне дорожнє покриття по всьому району. Він вкладає кошти в інфраструктуру Бобровиччини і інших підприємців запрошує до такої ініціативи.

«Сівер-центр»

Теги: ремонт дороги, меморандум, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект