moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кращі учні Чернігова з травня отримуватимуть стипендію (відео)Кращі учні Чернігова з травня отримуватимуть стипендію (відео)

Виховувати переможців олімпіад не тільки престижно, а ще й вигідно. За успіхи своїх вихованців чернігівські педагоги отримують від 10 до 30 відсотків доплати до зарплати. Про це на ранковій нараді в мерії повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура. Окрім цього, вперше кращі учні Чернігова з травня отримуватимуть стипендію з міського бюджету за успіхи у навчанні.На харчування дітей у цьому році виділили на 35 відсотків більше ніж попереднього, це більше 36 мільйонів гривень. Так на одного школяра в день виділяється з бюджету 12 гривень, а на дошкільнят 16. Після закінчення навчального року ремонтуватимуть спортзали, кабінети військово-патріотичного виховання в 1, 6, та 33 школах. Звіт позитивний, але міський голова вирішив попросити більш детальну інформацію щодо деяких об’єктів галузі. Доручив управлінню економіки перевірити такі заклади як база «Вчитель» у селі Ладинка, центр Туризму та Казбек.

Керманич міста зачитав листа від депутата міської ради Віктора Тарасова в якому йдеться про побори в одній із шкіл Чернігова.

Категорично заборонено брати гроші з батьків на ремонти в закладах освіти . Щодо святкування випускного ніякого збору по 150 гривень з людини на подаруночки , організацією цього повинен займатись батьківський комітет з урахуванням побажань учнів та батьків. Це ще раз підкреслив Владислав Атрошенко.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: Василь Білогура, освіта, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект