Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кращі учні Чернігова з травня отримуватимуть стипендію (відео)Кращі учні Чернігова з травня отримуватимуть стипендію (відео)

Виховувати переможців олімпіад не тільки престижно, а ще й вигідно. За успіхи своїх вихованців чернігівські педагоги отримують від 10 до 30 відсотків доплати до зарплати. Про це на ранковій нараді в мерії повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура. Окрім цього, вперше кращі учні Чернігова з травня отримуватимуть стипендію з міського бюджету за успіхи у навчанні.На харчування дітей у цьому році виділили на 35 відсотків більше ніж попереднього, це більше 36 мільйонів гривень. Так на одного школяра в день виділяється з бюджету 12 гривень, а на дошкільнят 16. Після закінчення навчального року ремонтуватимуть спортзали, кабінети військово-патріотичного виховання в 1, 6, та 33 школах. Звіт позитивний, але міський голова вирішив попросити більш детальну інформацію щодо деяких об’єктів галузі. Доручив управлінню економіки перевірити такі заклади як база «Вчитель» у селі Ладинка, центр Туризму та Казбек.

Керманич міста зачитав листа від депутата міської ради Віктора Тарасова в якому йдеться про побори в одній із шкіл Чернігова.

Категорично заборонено брати гроші з батьків на ремонти в закладах освіти . Щодо святкування випускного ніякого збору по 150 гривень з людини на подаруночки , організацією цього повинен займатись батьківський комітет з урахуванням побажань учнів та батьків. Це ще раз підкреслив Владислав Атрошенко.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: Василь Білогура, освіта, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект