Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові відбувся Всеукраїнський поетичний фестиваль «Дотиком душі» (відео)У Чернігові відбувся Всеукраїнський поетичний фестиваль «Дотиком душі» (відео)

«Поезія - це щось неперевершене, неймовірний дотиком душі». Під таким гаслом, а точніше - висловом відомої української поетеси Ліни Костенко, 19-го березня у стінах обласної бібліотеки імені Володимира Короленка відбувся перший у Чернігові, Всеукраїнський поетичний стартап. Організатори не даремно згадали у назві слова відомої поетеси, оскільки сьогодні увесь літературний світ відзначає день народження Ліни Костенко. Приурочили святковий захід і до інших, не менш важливих подій.Взяти участь у стартапі до Чернігова з’їхалося близько 60-ти учасників - поетів чи не з усіх куточків України - тут і представники зі столиці, Житомира, Харкова, Миколаївна, Хмельниччини, Вінниці, Львова, Івано-Франківська. Ні таланту, ні віку немає меж, усі натхненні прекрасним - українським словом.

Олена Вишневська, завітала до нашого міста з Нетішина, що на Хмельниччині, дівчина пише інтимну лірику. Кохання, каже, - це те почуття, яке дає сили на будь-які подвиги у житті. Писати почала ще зі шкільних років, в родині, розповідає Олена, вона єдина поетеса, для її рідних таке відкриття стало несподіванкою. У період навчання у ВИШі, дівчина призупинила творити, однак нещодавно повернулася до улюбленої справи, надихають її вірші Ліни Костенко.

Інша не менш талановита жінка поетеса з Чернігова Ніна Мурашко. Вона також пише про кохання, але не лише до чоловіка.

Радували поціновувачів поезії творці різноманітних жанрів, оцінювали учасників представники професійної колегії - знані чернігівські поети та письменники. Кращі виступи, вони обіцяли відзначити особливо.

Як зазначила одна з організаторів свята, поетеса Ліна Ланська, цей стартап відкриє чимало нових зірок літературної сцени. Дасть поштовх талановитим людям творити і далі, а головне посилить у кожній душі віру в себе.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: Ліна Костенко, бібліотека Короленка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект