moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові відбувся Всеукраїнський поетичний фестиваль «Дотиком душі» (відео)У Чернігові відбувся Всеукраїнський поетичний фестиваль «Дотиком душі» (відео)

«Поезія - це щось неперевершене, неймовірний дотиком душі». Під таким гаслом, а точніше - висловом відомої української поетеси Ліни Костенко, 19-го березня у стінах обласної бібліотеки імені Володимира Короленка відбувся перший у Чернігові, Всеукраїнський поетичний стартап. Організатори не даремно згадали у назві слова відомої поетеси, оскільки сьогодні увесь літературний світ відзначає день народження Ліни Костенко. Приурочили святковий захід і до інших, не менш важливих подій.Взяти участь у стартапі до Чернігова з’їхалося близько 60-ти учасників - поетів чи не з усіх куточків України - тут і представники зі столиці, Житомира, Харкова, Миколаївна, Хмельниччини, Вінниці, Львова, Івано-Франківська. Ні таланту, ні віку немає меж, усі натхненні прекрасним - українським словом.

Олена Вишневська, завітала до нашого міста з Нетішина, що на Хмельниччині, дівчина пише інтимну лірику. Кохання, каже, - це те почуття, яке дає сили на будь-які подвиги у житті. Писати почала ще зі шкільних років, в родині, розповідає Олена, вона єдина поетеса, для її рідних таке відкриття стало несподіванкою. У період навчання у ВИШі, дівчина призупинила творити, однак нещодавно повернулася до улюбленої справи, надихають її вірші Ліни Костенко.

Інша не менш талановита жінка поетеса з Чернігова Ніна Мурашко. Вона також пише про кохання, але не лише до чоловіка.

Радували поціновувачів поезії творці різноманітних жанрів, оцінювали учасників представники професійної колегії - знані чернігівські поети та письменники. Кращі виступи, вони обіцяли відзначити особливо.

Як зазначила одна з організаторів свята, поетеса Ліна Ланська, цей стартап відкриє чимало нових зірок літературної сцени. Дасть поштовх талановитим людям творити і далі, а головне посилить у кожній душі віру в себе.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: Ліна Костенко, бібліотека Короленка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект