Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Уряд ввів надзвичайний стан в енергетиці. Як житиме Чернігівщина за таких умов? (відео)Уряд ввів надзвичайний стан в енергетиці. Як житиме Чернігівщина за таких умов? (відео)

Вимикатимуть світло в Чернігівській області. Прем’р-міністр України Володимир Гройсман заявив, що блокування поставок вугілля з непідконтрольної території Донбасу, призведе до відключень електроенергії в Україні. Введення надзвичайного стану зачіпатиме 7 областей, серед яких і наша. Поки ж енергетики працюють у звичайному режимі.«Чернігівобленерго» вже підготували графіки можливих відключень та оприлюднили у себе на сайті.

Сергій Шульженко, технічний директор ПАТ «Чернігівобленерго»: «График отключений разбит на три очереди. Согласно действующих правил, при температуре до -10 отключения проводятся максимум на 2 часа 30 минут, если температура более чем -10 – час 30 минут. С периодичностью в два часа буде применятся 1, 2, 3 очередь. Это говорит о том, что потребители будут обесточиваться через каждые 4 часа».

Чернігівська ТЕЦ окрім електроенергії виробляє ще й тепло. Вугілля закуповували якраз на непідконтрольній території. Вивезти до початку блокади топливо не встигли. Кажуть, 30% від цього вугілля, що використовують, купують в Південно-Африканській Республіці. Чому не закуповують топливо у повному обсязі у ПАР, кажуть так: «Во-первых дороже, во-вторых не возможно закрыть потребность только тем углем», - каже в.о. директора ТЕЦ «ТехНова» Олексій Щербина.

Підприємство сьогодні має вугілля лише на 20 днів. Тож аби його вистачило до закінчення опалювального сезону, міські владці розробили план дій, щоб не залишити місто без тепла.

В «Облтеплокомуненерго» ситуація виглядає краще, адже для опалення підприємство користується не тільки вугіллям, а й газом, тож перебоїв з теплом не має бути.

Ближче до вечора під час позачергового засідання уряду Кабінет міністрів ввів надзвичайний стан в енергетиці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: енергетика, електроенергія, надзвичайний стан, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект