GOROD.cn.ua

Відсутність приморозків дозволила розпочати сівбу зернових культур на Чернігівщині

 

Попри війну чорноземи України потребують засадження. Тож завдяки сприятливим погоднім умовам аграрні підприємства розпочали посівну раніше, ніж планували. Одним з таких стало товариство "Гнідиннці-Агро".Олександр Антоновський заступник директора ТОВ "Гнідиннці-Агро"
розповів, що підприємство почало посівну 9 квітня, що є ультра-ранніми строками. Як правило сівба розпочинається з 20-го квітня, але погодні умови дозволили це зробити значно раніше. 11 квітня було посіяно 70% кукурудзи на зерно, а це 40-45% всієї посівної кампанії на цей рік.

Зазвичай на полях висаджують кукурудзу, соняшник, сою, проте, як говорить пан Олександр об'єми посадки кожного року різні. За його словами посівну планують завершити за 10 днів. Для цього на полі щодня працює близько 30 робітників, адже окрім висадки цьогорічних культур, зараз доглядають озимі.

Фахівці кажуть, що родючі грунти та тепла погода створюють ідеальні передумови для успішного зародження та розвитку майбутніх врожаїв. Фермери використовують передові технології та сучасне обладнання, щоб забезпечити якісний посів.Товариство "Гнідиннці-Агро" розташоване у Чернігівській області і спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових і олійних культур. Підприємство активно використовує сучасні сушки, це дозволяє зберегти якість зерна. Як говорить директор "Гнідиннці-Агро" Павло Сліпченко - комплекс функціонує не так давно. Його продуктивність 500 тонн на добу.

Підприємство працює вже більше 26 років і загалом налічує близько 120 працівників. Незважаючи на труднощі війни співробітники та керівництво "Гнідиннці-Агро" зосереджені на досягненні високих результатів.Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гнідиннці, посівна