GOROD.cn.ua

Лелечиха Герда повернулася в Городню

 

“Герда повернулася в Городню. Не ганяйте, підгодовуйте”, — звертається до земляків місце­ва жителька Альвіна Безручко, яка так назвала лелечиху. Це вже другий птах, якого вона врятувала. Першим був теж бусол - Малиш. Набравшись сил, він подався у своїх пташиних справах. Коли Герді теж стало нудно у дворі, вона переселилася на центральний ри­нок, де її жаліли і пригощали (про це ми розповідали минулорічного ве­ресня).На ринок лелечиха повернула­ся і цієї весни. Продавці частують її улюбленими смаколиками (кінчика­ми курячих крилець, рибою тощо) і жартома називають заступником директора.

Містяни не дали загинути також лебедю і лебідці, які залишилися зи­мувати на Циганському озері. На початку грудня минулого року ря­тувальники міської пожежної части­ни визволили їх із водойми, що по­чала замерзати, а городнянка Яна Стволова знайшла для пари дбай­ливих господарів — Володимира і Світлану Коливанів. Вони догля­дали за птахами всю зиму, а небай­дужі знайомі допомагали не лише з кормом, а й з ліками, бо лебідь по­стійно хворів.

Він лише трохи не дожив до вес­ни. Лебідка дуже тужила, кричала, відмовлялася від їжі. Почала потро­ху заспокоюватись, коли Володи­мир і Світлана випустили її на воду. Тепер вони постійно ходять на озе­ро провідувати свою квартирантку.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городня, лелека, Безручко