GOROD.cn.ua

Директора комунального підприємства «Вербівка» заколов бугай

У селі Вербівка Ріпкинського району поховали 53-річного Миколу Нестеренка, директора комунального підприємства «Вербівка» Добрянської селищної ради. Його заколов бугай — власність громади.— Того бика Микола ростив з теляти. Спочатку в себе вдома, потім тримав на фермі у кошарі. До нього водили парувати корів місцеві жителі, — розповідає 34-річна Світлана Бицько, секретар Добрянської селищної ради (Вербівка входить туди).

— Світлано Іванівно, вже давно худобу осіменяють штучно.

— У нас немає спеціаліста.

На три-чотири десятки корів одного бика вистачало. Восьмого травня Микола хотів вперше цього року вивести тварину на пашу. Збирався одягти на роги мотузку. Певно, тоді він на нього і накинувся.

Складчина
— І що, криків про допомогу ніхто не чув?

— Річ у тім, що найближче до кошари пилорама. Верстати гудуть, через них не дуже слова розбереш. Працівники чули і раніше, як Микола покрикував на бугая, отож цього разу не звернули увагу на крик. Подумали, це як зазвичай.

Десь через годину його вже мертвим знайшов син Володимир. Живого місця на тілі не було. Бик качав тіло по кошарі. Вже після розтину обличчя загримували, отож можна було попрощатися.

— А що з биком?

— Його відправили на м’ясо.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Ріпкинському районі Дадаш Дадашев сказав, що за останні десять років це п’ятий випадок у районі, коли бики убили людей.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №20 (1722), 16 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ріпкинський район, бугай, Микола Нестеренко, «Вісник Ч», Валентина Остерська