GOROD.cn.ua

Фінальна Студреспубліка у Криму розкриє ідеологію майбутнього

6 Августа 2010 16:42   Просмотров: 1812
Метки: студреспубліка, гра, одІ, крим, фінал
 Міжнародна програма “Студентська республіка” - наймасштабніший мульти-фестиваль для молоді, єдиний і феноменальний місток між студентами, потужними експертами і прогресивними політиками, відбудеться 20-24 серпня у Криму (м.Євпаторія, сел.Заозерне, місто розваг “Фотон”).

Три етапи Студреспубліки-2010: вишівський, регіональний та всеукраїнський.

Перші етапи уже відбулися на рівні кожного регіону України. Характерно, що темою регіональних Студреспублік стало “Місто майбутнього”, тобто яким має бути, наприклад, Чернігів, Київ чи Хмельницький через 10-20 років.

У продовження регіональних етапів, до Дня незалежності відбудеться наймасштабніший фінал унікального мульти-фестивалю. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів, перед усім молодих, із усієї України.

Міжнародна програма реалізовується у форматі створення власної діючої моделі країни та її відповідними установами і правилами, традиціями. Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту і всі інші атрибути справжньої держави.

Цьогоріч 2000 учасників фінальної організаційно-діяльнісної гри, довкола якої відбуватимуться усі події мульти-фестивалю, конструюватимуть ідеологію майбутнього України та світу.

Фінансово-економічна криза довела, що «стара система» світоустрою не працює і світ, а Україна зокрема, перебувають на стадії пошуку нових смислів і пост-ідеологій. Для організаторів тема ідеології майбутнього постала найбільш гостро навесні цього року, після проведення проекту “Новий старт. Стратегія-2050 для України”. Результати його показали, що Студреспубліка — той унікальний майданчик для діалогу, де народжуються геніальні думки, креативні ідеї, несподівані пропозиції, а учасники обговорення не бояться дивитися у майбутнє та будувати далекоглядні плани для себе і своєї країни.

У рамках фіналу Студреспубліки-2010 відбудеться цикл "круглих столів", майстер-класів та тренінгів від провідних експертів і прогресивних політиків України та закордону: Олександр Бланк, Кость Бондаренко, Сергій Дацюк, Андрій Окара, Сергій Градіровський, Юрій Ліпчевський, Олексій Гарань, Костянтин Ващенко, Георгій Почепцов, Олександр Лозовицький, Михайло Агранат, Віктор Кривенко, Михайло Мінаков, Олександр Ктиторчук, Михайло Притула та багато ін.

Під час проведення фінальної Студреспубліки буде задіяно найсучасніші форми комунікації та електронного управління.

Висвітлення Міжнародної програми забезпечать журналісти провідних всеукраїнських, регіональних та закордонних ЗМІ, які братимуть активну участь у мульти-фестивалі в рамках прес-туру.

Більше: //www.studrespublika.com/news/text_news.php?id=1520

Добавить в: