Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігів вітає бренд Changan у дилерському центрі «Сівер-Авто»!!!
РЕКЛАМА З радістю повідомляємо, що автомобільний світ Чернігова розширюється! Японський торговий дім «Соджітз Авто Україна» презентує на українському ринку довгоочікуваний бренд Changan.

Уже зараз ми розкажемо вам, чого очікувати від бренду Changan. Це вибір, який змінить ваше уявлення про автомобіль.Чого очікувати

1. Новітні моделі Changan. На вас чекає демонстрація трьох кращих моделей Changan: CS35Plus, CS55Plus та флагманська UNI-K. Відтепер, ви можете на власні очі оцінити синергію дизайну й технологій. Приємною несподіванкою для вас стане співвідношення ціни та якості.
2. Тест-драйви. Відчуйте справжню безпеку та комфорт під час керування будь-якою моделлю Changan. Виберіть свій ідеальний автомобіль на місці!
3. Консультації експертів. Наші кваліфіковані фахівці готові відповісти на всі ваші питання та надати індивідуальні рекомендації щодо моделей Changan.
4. Впроваджується програма кредитування для покупців, щоб кожен мав можливість придбати автомобілі Changan на вигідних умовах.Про дилерський центр Сівер-Авто
На базі давно відомого досвідченого автоцентру «Сівер-Авто» пропонується повний спектр сервісних послуг для вашого автомобіля - від тест-драйвів до технічного обслуговування та кузовного ремонту. У дилерському центрі є все, щоб зробити ваш досвід володіння Changan найкращим.

Не пропустіть можливість познайомитися з інноваційними автомобілями Changan в дилерському центрі «Сівер-Авто» за адресою Пр.Миру, 167, та відчути їх можливості на дорозі.

Дізнавайтесь деталі за номером: (0462) 600-300.

Материал собран и подготовлен коллективом Gorod.cn.ua