Чернігівська Медіа Група ваш надійний помічник у просуванні вашого бізнесу.
При розміщенні на 5000 грн даруємо додатково 100 виходів!

9 кращих чернігівських радіостанцій:

Хіт 104.7 Fm
Тільки хіти! Уже котрий рік саме ця хвиля очолює рейтинг українських радіостанцій за охопленням аудиторії.На хвилях цього радіо звучать найактуальніші хіти і новинки світової та вітчизняної музичної сцени, кращі зразки поп- і рок-музики.
Базова аудиторія Хіт FM – чоловіки і жінки у віці від 20 до 45 років з різним рівнем доходу. Це активні сучасні люди, які цікавляться модними трендами, новинками в різних сферах життя, бажаючі завжди тримати руку на пульсі сучасності.

Люкс 105.4 Fm
Одна з провідних українських радіостанцій! Крім музики в ефірі новини, цікаві шоу, хіт-паради, програми розважального, вітального характеру. Новини виключно позитивні, а шоу веселі. Багато інтерактиву, гостями студії часто бувають популярні представники сучасного шоу-бізнесу.
Цільова аудиторія - активні новатори із середнім рівнем доходу, молоді люди віком 25-32 роки. Популярно Радіо Люкс і у молоді 18-24 років.

Байрактар 107.2 Fm
Це радіостанція безпрецедентного українського спротиву. Це радіо для кожного українця, котрий воює, стоїть на блок-постах, лікує, рятує, готує, прибирає, возить, носить, гасить пожежі, співає, говорить, пише, молиться, чи просто тихо вірить в ЗСУ та Україну. Музика на Радіо БАЙРАКТАР – патріотичні та войовничі українські пісні. В ефірі Радіо БАЙРАКТАР ми не говоримо зайвих слів, тільки найважливіші та найнеобхідніші. Наша сила – пісня визвольної історичної війни.Радіо БАЙРАКТАР – музика української перемоги!

Мелодія 106.3 Fm
Інформаційно-розважальна радіостанція Мелодiя розпочала своє мовлення у 2000 році. Вона міцно зайняла власну нішу на радіоринку завдяки особливому і унікальному музичному формату. Ефір становить музика в стилі ретро 70-х і 80-х років.
Цільова аудиторія - слухають його здебільшого люди середнього віку – чоловіки і жінки у віці від 30 до 50 років. Радіо Мелодiя не можна назвати молодіжним.

Рокс 107.7 Fm

На сьогодні є єдиною станцією, що транслює західні рок-композиції на території України. Її девіз – “Рок. Тільки рок!” Музичний формат в основному становить класичний рок з “епохи рок-н-ролу” 70-х і 80-х років, а також присутні обрані композиції з 60-х і 90-х років.
Цільова аудиторія - близько 80% шанувальників Радіо Рокс становлять чоловіки, віком від 25 до 50 років. Їх рівень доходу середній і високий, вони впевнені в собі і з лідерської життєвою позицією. Це керівники, фахівці вищого класу і підприємці.

Релакс 101.3 Fm
Втомилися від щоденного стресу, метушні, міського шуму і хаосу – радіо “Relax” це ваш персональний друг, психолог і хвиля, де можна розслабитися і помедитувати. На “Relax” -хвилі транслюється спокійна, заспокійлива музику для самого широкого кола слухачів. Основу ефіру – мелодійні треки в стилі New Age, Soft Pop, Ambient, Smooth Jazz, Lounge і Contemporary Easy Listening.
Ядро цільової аудиторії складають жінки і чоловіки 25-40 років. Це справжні жителі «Великого міста». Люди, які звикли користуватися благами сучасного мегаполісу, які відвідують салони краси, фітнес-центри та інші подібні місця. Ця аудиторія досить платоспроможна. Слухачі Relax FM, як правило, люди з вищою освітою, які мають постійну добре оплачувану роботу.Наше радіо104.3 Fm

Своє серед своїх. Саме перевірене радіо країни, адже воно в українському ефірі вже більше 20 років і за цей час мають мільйони шанувальників в усі областях, містах селах і селищах, адже у “Нашого радіо” одне з наймасштабніших покриттів в Україні.
Цільова аудиторія: головним чином, це чоловіки і жінки 27-50 років із середнім доходом і вище. Переважно чоловіки – 60%. Це сучасні активні люди, які цінують комфорт, свободу, мобільність і хорошу музику.

Шансон106.8 Fm
Формат станці охоплює такі стилі, як авторська і бардіська пісня, традиційний і сучасний міський романс.
Ядро аудиторії 35 -55 років. 60% аудиторії чоловіки, 40% - жінки. Соціальний статус варіюється від простих робітників до керівників.

DJFM 101.8 Fm
Ефір радіо DJ Fm складають тільки кращі світові хіти і запальні танцювальні ритми. Тут звучить сучасна клубна електронна музика, заряджає енергією, позитивом і хорошим настроєм в будь-який час доби.
Слухачами DJ FM є переважно молоді люди у віці від 18 до 30 років, із середнім і вище середнього рівнем доходу. Вони є активними покупцями і споживачами.
Ми з радістю допоможемо вам обрати потрібні станції для вашої реклами, зробимо класний аудіоролик і розмістимо в ефірі, проконсультуємо, підберемо кращі умови, домовимось!

вайбертелеграм: 066 164 29 13
Пишіть: reklama@cmg.cn.ua

Gorod.cn.ua

Материал собран и подготовлен коллективом Gorod.cn.ua