Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Чернігівгаз» розпочинає підготовку до нового опалювального сезону.
АКТУАЛЬНО Під час бойових дій та окупації в регіоні фахівцям компанії вдалося втримати 90% стабільного розподілу газу.

   Але газорозподільні мережі зазнали масштабних, подекуди незворотних руйнувань. В багатьох випадках розподіл газу було запущено в аварійному режимі, щоб у найскладніші часи у людей був газ. До початку опалювального сезону необхідно провести повноцінні ремонти та запустити обладнання і газопроводи в робочому режимі. За попередніми оцінками, на ліквідацію пошкоджень потрібно близько 120 мільйонів гривень, наразі ще тривають обстеження та інвентаризація стану мереж. Всі кошти, які надходять з платежів за тарифом на розподіл газу, компанія спрямовує на ремонти пошкоджень та поточну підготовку до опалювального сезону. Ось чому так важлива кожна сплата за тарифом. 

   Разом з тим, станом на 10 квітня теплопостачальні компанії заборгували за розподіл газу 59,6 млн грн, комунально-побутові організації - 20,7 млн грн, бюджетні - 5,7 млн грн. Тому «Чернігівгаз» звертається до організацій, які мають заборгованість, з проханням віднайти можливості погасити її. Це дуже важливо для проведення ремонтно-відновлювальних робіт та підготовки до опалювального сезону, яка цьогоріч буде вкрай непростою.

На фото - те, що залишилося від деяких газорегулюючих пунктів після приходу «руського міра»:


 
Зможемо перемогти та відбудувати країну лише разом!

АТ «Чернігівгаз» 

Материал собран и подготовлен коллективом Gorod.cn.ua