Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сучасні гаражні ворота з автоматизацією

Необхідно облаштувати гараж на приватному подвір’ї чи в промисловій зоні? Потрібні надійні і функціональні конструкції, які будуть відкривати/закривати в’їзд до гаражу, забезпечувати збереження автомобілю? Тоді міцні та сучасні гаражні ворота купити пропонуємо з системою автоматизації, яка допомагає керувати стулками дистанційно, не виходячи з транспортного засобу або не покидаючи пульту охорони об’єкту.

На запропоновані гаражні ворота ціна залежить від габаритів конструкції, призначення, матеріалу, з якого виготовлені стулки. Також вартість може включати систему автоматики, яку ви обираєте. При цьому ціни на вироби в компанії Станкор вказуються досить доступні. Конструкції воріт та сучасна електроніка ALUTECH поставляються напряму від виробника, тому вартість виробів не включає переплат посередникам.

Які гаражні ворота можна замовити в Станкор?

В компанії Станкор пропонуються найбільш актуальні види гаражних воріт – секційні та ролетні. Надійні рішення створюють гарні умови для зберігання транспортних засобів, захисту автомобілів від агресій клімату та від зловмисників. Також сучасні ворота для гаражів мають естетичний зовнішній вигляд, можуть виготовлятись в різних кольорах.

Секційні гаражні ворота

Виготовляються з сучасних сендвич-панелей, підходять для неопалювальних гаражів, допомагаючи зберігати внутрішню температуру та сухість, що необхідні для захисту кузовної частини автівки. Також секційні ворота:

  • економлять простір в гаражі;
  • не допускають несанкціонованого проникнення;
  • працюють безшумно, плавно.

Ролетні ворота для гаражів

Виготовляються з ергономічних алюмінієвих панелей зі спеціальним поліуретановим покриттям та екологічним наповнювачем. Конструкції стійкі до змін клімату, високих/низьких температур, опадів. Ролети не потребують багато простору для монтажу. Серед визначних переваг ролетних воріт виділяють:

  • зносостійкість;
  • гарний зовнішній вигляд;
  • довговічність.

І секційні, і ролетні гаражні ворота в Stankor замовляють в різних кольорах, що гармонійно поєднуються з існуючим фасадом. Підйомні конструкції можуть бути оснащені сучасними системами автоматизації. Встановлення електроприводу дозволяє:

  • керувати стулками дистанційно;
  • не використовувати механічні замки – система блокує ворота після закриття;
  • не боятися травмування. Для цього приводи мають опцію розпізнавання перешкод зі зворотнім ходом стулки.

Виготовлення та встановлення гаражних воріт

Сучасні ворота секційних і ролетних конструкцій для гаражів, доповнені автоматикою ALUTECH, замовити ви можете вже сьогодні. Для цього зв’яжіться з представниками компанії Stankor. Попередньо ви можете прорахувати приблизну вартість виробів, скориставшись інформацією на сайті. Зверніть увагу – в Станкор пропонують не тільки виготовлення, але й професійне встановлення гаражних воріт будь-якої складності «під ключ».

Материал собран и подготовлен коллективом Gorod.cn.ua