Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як уникнути помилок під час безконтактної мийки авто?

Якщо вам здається, що безконтактна мийка автомобілів максимально проста, ви можете бути трохи здивовані. Недостатньо під’їхати, вибрати програму, нанести мийний засіб, промити – і готово. Якщо ви хочете ефективно, правильно та безпечно мити свою машину на безконтактній мийці, запрошуємо до fajnamyjka.com.ua. А поки пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими помилками, які допускаються в процесі.

Найбільш поширені помилки

  • Застосування піни згори вниз

Те, як наноситься активна піна, має вирішальне значення при митті автомобіля безконтактним способом. Та піна не завжди стійка, вона може бути розбавлена та відрізнятися за якістю від професійних засобів для авто. Піна з такими властивостями швидко стікає з машини, тому покриття її препаратом має вирішальне значення. Файна Мийка у Львові пропонує використання італійської активної піни, яка є біорозчинною та сертифікована за відповідними європейськими стандартами. Тому вона ефективно видаляє плівку з брудом, зберігаючи при цьому фарбу та лак на поверхні.

Застосування активної піни зверху, тобто з даху вниз, змушує піну стікати все нижче й нижче – і створювати брудні плями. Таким чином, ви можете пропустити деякі місця, і не зможете ретельно мити машину. Завжди починайте наносити піну знизу, тобто з найбрудніших місць, зокрема, коліс і колісних арок. Поступово рухайтеся вгору, ведучи напір довгими горизонтальними рухами по лінії автомобіля.

  • Скерування водного потоку дуже точно та близько

Ми часто можемо помітити плями на лакофарбовому покритті автомобіля, такі як сліди від комах на капоті чи пташиний послід. Перше, що спадає на думку людині, яка не має досвіду в догляді за автомобілем, – це видалити бруд водою під високим тиском. До того ж, найчастіше із зовсім невеликої відстані.

Це серйозна помилка, адже піна може бути агресивна щодо лакофарбового покриття й часто неефективна. Перш ніж видалити забруднення, ви виллєте галони води і витратите свої гроші. Комахи чи пташиний послід слід спочатку замочити під впливом активної піни (програма «попереднє очищення») і лише за кілька хвилин їх можна промити чистою водою. Звичайно, чим більше, тим краще. Залишки таких плям найкраще очищати у гаражі за допомогою автомобільної глини чи спеціального засобу від комах.

  • Скерування водного потоку відповідно до фарби

Змиваючи піну, уникайте наведення пристрою перпендикулярно фарбі автомобіля. Таким чином, ви можете лише розбризкувати бруд і хімікати на елементи, які ополіскуєте Найкращі результати досягаються, якщо направити потік води під кутом 45 градусів. Тому краще відводити його акуратно вбік, а не розташовувати перпендикулярно. Слід промити машину водою (не піною) зверху вниз, щоб вода могла стікати. Цей прийом є найбільш оптимальним і безпечним для лакофарбового покриття.

  • Відсутність сушіння

Коли ви залишаєте безконтактну мийку з мокрою машиною, можете бути впевнені, що пил, пилок і інші забруднювачі з повітря будуть прилипати до неї. Щоб цього уникнути, в кінці виберіть програму «сушіння полосканням». Вибір цього варіанту дозволяє промити машину водою з додаванням гідровоску.

Спеціальний віск або осушувач – це препарат на основі полімерів із гідрофобними властивостями (він відштовхує краплі води). Після використання програми гідровоску, коли ви вийдете з автомийки, вода буде стікати з машини під впливом припливу повітря. Однак, якщо ви хочете бути впевнені, що водяні плями не залишаться на лакофарбовому покритті, візьміть із собою абсорбуючий рушник із мікрофібри.

Материал собран и подготовлен коллективом Gorod.cn.ua