Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Відпочинок у Моршині визнають найбезпечнішим в Україні на період пандемії коронавірусу

Пандемія коронавірусу активна уже більше року. Оскільки хвороба дуже небезпечна, особливо для людей з ослабленим імунітетом та для пенсіонерів, виїжджати за кордом не рекомендується. Але завжди можна приїхати на відпочинок в Моршині.

Моршин довгий час залишається безпечним місцем відпочинку. Завдяки виконанню карантинних заходів у місті обмаль хворих. Періодично не знаходять жодного підтвердженого випадку захворювання, тоді як по всіх України хворих тисячі, і найбільше на Львівщині. Тому якщо у вас є показання для лікування у Моршині, не варто відкладати поїздку тільки через страх захворіти на коронавірус. Суворе дотримання карантинних заходів та мінеральні води, які піднімуть ваш імунітет, дозволять значно зменшити ризик виникнення хвороби.

Показання для лікування на курортах Моршина

Перш ніж пакувати дорожні сумки для поїздки у Моршин потрібно визначитись з тим, які саме хвороби є показанням для лікування на цих курортах. А оскільки джерела, які присутні на цій території, насичені мінералами, програма лікування підходить далеко не для всіх. Але це не означає що їхати непотрібно, просто деякі комплекси процедур будуть недоступними. Проте є інші, які дозволять не тільки оздоровитись, але і омолодитись. Наприклад, це стосується грязьових ван та обгортань, які роблять шкіру ніжною, шовковистою та красивою.

А от більш серйозні лікувальні комплекси підходять людям, у яких хворіє печінка, шлунок, кишечник та не тільки. До того ж лікування не завадить, як у активній фазі, так і у період згасання або реабілітації. Також лікування буде надзвичайно ефективним при захворюваннях жовчних шляхів та жовчного міхура. Наприклад дискинезії жовчних шляхів, холециститі, холангітах різної етіології. Навіть якщо у вас немає частих загострень, хвороби подібного типу краще повністю залікувати.

Жовчно-кам'яні хвороби також успішно лікуються за допомогою продуманого комплексу процедур з використанням мінеральних вод та різноманітних медичних заходів. Лікуватися можна починати навіть після операційного втручання, при умові що після нього пройшов достатньо великий проміжок часу – від 4-5 місяців.

Мінеральні води Моршину допоможуть при таких хворобах кишечника, як хронічні коліти і ентероколіти. Своє лікування розробляється залежно від ступеню хвороби – найефективніше воно для лікування легкого та середнього ступенів захворювання. Але лікування не буде достатньо корисним якщо хвороби мають паразитарну або бактеріальну форму. Такі формати захворювань потрібно лікувати іншими методами.

Перераховувати хвороби, які можна вилікувати у умовах санаторного перебування у Моршині, можна безкінечно, оскільки їх безліч, а завдяки повному комплексу досліджень та хорошим лікарям, для кожного пацієнта підбирається свій комплекс лікувальних процедур. Можливо вони і не вилікують вас повністю, але суттєво покращать стан.

Переваги готельно-оздоровчого комплексу «Святий Шарбель» в умовах карантину

Готельно-оздоровчий комплекс «Святий Шарбель» це місце де ви зможете не тільки полікуватись, але і відпочити подалі від метушні та людського ґвалту. І що особливо важливо в умовах карантину – тут максимально безпечно, що дозволить пройти лікування у максимально спокійній атмосфері. Оскільки комплекс є елітним, тут використовуються найсучасніші практики оздоровлення. Вони мало чим нагадують ті процедури, які вас би змусили б проходити в лікарні, а більше нагадують процедури СПА-типу.

Не дивно, що цей комплекс називають унікальним місцем, яке поєднує найвищі стандарти готелю, лікувального закладу та СПА. Завдяки такому багатоформатному напрямку роботи заклад здатен забезпечити саме той комплекс процедур, який буде для вас максимально комфортним та корисним. Можна взагалі не лікуватись, або обійтись тільки СПА-процедурами, але приїхати у Моршин та не спробувати знаменитої мінеральної води, було б справжнім злочином.

Материал собран и подготовлен коллективом Gorod.cn.ua