Блог lenasro

 • Мовчання ягнят 0'R

  29 Марта 2017 13:55 7 3126
   "С тех пор, как мы ввели налог на воздух, вы стали меньше дышать. Это возмутительно!" (Джанні Родарі, пригоди Чіполліно).

  Але НКРЕКП виявилась хитрішою, ніж якийсь там принц Лимон... і 28.03.17 затвердила нові тарифи на транспортування та розподіл природного газу ( джерело: офіційний сайт  НКРЕКП).

  Все, як водиться - "для забезпечення прозорості" і "підвищення якості". 
   
  Що матимемо в реалі? Вартість транспортування газу переклали на населення і з 1 квітня 2017 кожен споживач буде сплачувати не тільки за фактично спожитий газ, а ще й фіксовану щомісячну плату за потужність, яку використовує. При цьому ціна кубу газу дещо зменшиться - з 6,9 грн. до 6,1 грн.
  Якщо вірити розрахункам експертів (які я прочитала на різних сайтах),  щомісячна абонплата становитиме близько 92 грн. за споживача в середньому по країні, таким чином для людей, що використовують газ лише для приготування їжі, ...
 • Ще одне питання до свідомих і гідних + 3'R

  20 Января 2017 16:38 22 4057
   Нині мала трохи натхнення і трохи вільного часу... і захотілось мені написати блог на якомусь провінційному російському ресурсі. Щось на кшталт  "Пу...н - х...ло"  чи  "Слава Степану Бандері!"  Або ж хоч пару коментарів на цю тему.
  Довго гуглила новини Костроми - ну де ж втулити свою свіжу незаангажовану думку? Повірте - не знайшла! Може, погано шукала. Але навіть якби знайшла - як ви думаєте, чи дозволила б адміністрація російського ресурсу такі дописи?   Відтак, виникає просте питання.  Чому на інформаційному порталі Чернігова регулярно публікуються блоги та коментарі, які спрямовані на приниження національної гідності українців, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, і більше того - заперечують територіальну цілісність України?

    ...
  Метки: