Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог karyamba » Чи відремонтують дороги, коли Соколов стане депутатом????

Чи відремонтують дороги, коли Соколов стане депутатом????

18 Октября 2012 09:39   Просмотров: 3568
Метки: дороги, соколов
Нравится Рейтинг поста: 0
В понеділок, 15 жовтня, проїжджаючи по вулиці Одинцова, побачив плакат - "Виграє Соколов - виграю Я. Відремонтують дороги, буду їздити з комфортом. Олександр - водій таксі." Думаю - цікаво, а чого їх зараз не ремонтують, а почнуть тільки після 28 жовтня ремонтувати. З такими думками, доїхав я до вулиці Г. Верьовки, що їде від Чезари до вулиці Шевченка. Дорога я Вам, скажу ще та! Більше площу займають ями, ніж рівна дорога. І тут я побачив ремонт дороги у кращих традиціях. Три чолов'яги закидували ями з кузова ЗІЛа. Суміш ця складалася з бувшого у використанні асфальту та гравію. Просто покидали у ями і через годину поїхали.
Наступного дня проїхавши по цій же вулиці і побачив результати ремонту - ями як були так і є. а гравій з ям повибивало машинами і дощем. Хотілось би спитати у "гаспадарника" якщо такий ремонт роблять, коли ти ще мер, то що зміниться, коли станеш депутатом??? Коли почнеш говорити правду????
Добавить в: