• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог jesterec » Мене дістали вже шкільні підручники з помилками


Талион

Мене дістали вже шкільні підручники з помилками

10 Марта 2016 12:13   Просмотров: 4392
Метки: шкільні підручники
Нравится Рейтинг поста: 0
Допомагаючи своїй дитині робити уроки, це 1-3 класи, інколи допомагаючи робити окремі уроки учням 6-11 класів, я помітив, що підручники стали гіршими, ніж ті, за якими вчились ми, батьки.
Підручник математики містить помилки, а також не містить достатніх прикладів, за якими учень зміг би самостійно виконувати завдання. Дуже мало завдань для домашньої роботи, що не дає учням відпрацювати та закріпити конкретну тему вдома.
Підручник з природознавства малоінформативний. Завдання є, а от відповіді не завжди знайдеш, от і шукають батьки інформацію у просторах інтернету.
Англійська мова взагалі побудована таким чином, що без вчителя англійської не можливо зробити домашнє завдання. Якщо дома хоч один з батьків вчив англійську і ще не забув, то дитина зможе зробити домашнє завдання, але частіше за все батьки віддають дитину репетитору. Нажаль не всі можуть собі це дозволити. Самі завдання з англійської мови побудовані таким чином, що самостійно дитина не може їх виконати. Від дітей одразу хочуть: знань літер алфавіту, літер у транскрипціях, вміння читати за транскрипціями, вміння складати звичайні речення, вміння будувати питальні речення, та вивчення на пам’ять віршів без розуміння їх перекладу.
Таке відчуття, що взяли підручник для 7 класу і викинувши з нього зайве та добавивши картинки, зліпили підручник для 3 класу.
Саме зліпили, бо не змогли якісно врахувати рівень розвитку дитини і навантаження.
Такий підручник більш підходить до середніх класів.
Також , через відсутність необхідної інформації в даному підручнику, батьки доволі часто користуються пошуком необхідного матеріалу у інтернеті.
Підручник фізики від середніх до старших класів став більш схожим на довідник. Лише ті люди, які вже колись вчили даний матеріал, можуть за даним підручником зрозуміти написане, а от с першого разу зрозуміти окремі теми дуже важко навіть батькам. Знову батьки звертаються до інтернету. Погодьтесь, що це є поганим показником .

Якщо ви вже батки і самі допомогаєте своїй дитині робити уроки, то мабуть ви вже відчули якість шкільного матеріалу.
Мені набридло кожного вечора тихенько лаяти підручники за помилки, недоліки та безграмотність .

Тому прошу, якщо ви згодні з даним текстом, допомогти хоч трішечки виправити цю проблему.
Прошу підписати петицію, яку ми склали з моїм колегою: //e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/118
Дуже прошу, і одразу дякую, що зрозуміли мене як батька.
Добавить в:
 
 


Центр Комплект