• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Чернігівський "Доктор ПІ"

2 Сентября 2012 22:21   Просмотров: 3167
Метки: педофіл, школа, фотограф
Нравится Рейтинг поста: + 2
          Минулими вихідними відвідувала батьків. Коли приїжджаю до рідного Чернігова, ніби повертаюсь у дитинство, коли з батьками та сестрою вихідними їздила до бабусі. Мені здавалося, що в селі час зупиняється. Тепер мені таким здається моє рідне місто – місцем, де люди не помічають головного - чи-то найбільших своїх досягнень, чи найстрашніших проблем. Двері під’їзду моїх батьків зустріли мене наліпленим зверненням Активу батьків «За майбутнє 30 школи» і я не змогла не прочитати цей надрукований на принтері аркуш паперу.

          На мій погляд, листівка - типовий приклад внутрішньо корпоративних розбірок, у даному випадку – в колективі колись рідної мені 30 школи. Нам прищепили думку, що крадуть всі, у кого з’являється така можливість. Ми погрубішали і нас це вже не зачіпає, бо звикли і давати, і брати. Мабуть, і не повинно зачіпати, бо, насправді, корупція - не є найбільшою проблемою нашого суспільства. Все набагато гірше.
          Згадка про мою школу змусила мене пригадати неприємну історію. Роками намагаюся викреслити з життя той осінній вечір, коли заплакана і перелякана додому прийшла моя молодша сестра. За дві години я зрозуміла, що сталося. Вдвічі старший за неї негідник був не чужою людиною, його прямо в клас привела класний керівник.
          Фотограф дядя Саша фотографував ще мій дев’ятий клас: відверто глумився та принижував, нецензурно лаявся, «розпускав руки». Сама його поведінка вказувала на те, що його «криша», щонайменше - міністр. Весь педколектив так улещував фотографа, що було зрозуміло, хто замовляє музику. Він не приховував своїх намірів і відверто казав, що він не «фотографує», а «знімає». Деяких дівчат фотограф запрошував до себе на «індивідуальні фотосесії». П’ятнадцятирічні дурепи вже вважали себе моделями, але про результати зйомок бажали не розповідати.
          Тиждень я вагалася – чи писати про згадане, бо з приводу події, що сталася з моєю сестрою, ми не зверталися до міліції і, навіть, приховали від батьків. Можливо, педофіл і досі «знімає» дівчат у нашій школі або інших школах Чернігова. Тому, сподіваюся, моя інформація зможе запобігти розбещенню або зґвалтуванню чиєїсь дитини.
          Справжнє ім’я збоченця, що називається «дядя Саша» – Ігнатенко Олександр, йому близько 45 років, він мешкає в Чернігові по вул. Заводській, 28 (прямо біля школи № 32).
Добавить в: