Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог dozor3 » Шахрайство в рахунках на тепло.
УБП


Home net

Шахрайство в рахунках на тепло.

12 Июня 2017 12:23   Просмотров: 1666
Метки: Чернігів, технова, комунальні платежі, субсидії, травень 2017., чернігів
Нравится Рейтинг поста: 0
Прочитав в новинах Город.чн. пояснення з приводу незрозумілих рахунків на теплоносії за травень місяць. Я впевен ми побачим ще десятки пояснень від чиновників різних рівнів з протилежною чи співпадаючою інформаціею. Це не важливо. Важливо одне - БРЕШУТЬ. ДУРЯТЬ. КРАДУТЬ. 


 Мова йде не про суми 200-300 гривень. Особисто по мені прийшло надумана сума повернень субсидій за тепло  біля 3000 гривень. Тобто практично половина від наданих плюс нуль на майбутне.  Це за звичайну "хрущовку". Приблизно такі ж суми боргу "донараховані" сусідам. Практично всім, кому була призначена субсидія. Кому не була призначена - тих дурять і так - завищеними в декілька разів розцінками на послуги.

Реальні цифри:

кв.2*

Борг на 1.05. - 7880 гривень.

Сплачено у травні - -4500 гривень.

Субсидії: 2200 гривень.

До сплати за опалення: 2200 гривень.

За ГВП - 500 гривень

Субсидія за ГВП - 0

До сплати: 6080 гривень.

Коментарій - людина пішла на уговори і підписала договір про рестуктуризацію боргу. За це вона погасила борг аж на 4.500 гривень. А їй тут же донарахували ще 2200. І тут же ще 500. Тобто людина гроші заплатила, а натомісь все одно була позбавлена субсидії  а до залишку боргу добавилось ще 2200. 

Другий приклад:

Кв № 1*

Борг на 1.05. - -2170 (мінус - тобто людина проплатила авансом )

Субсидії: 2260

За опалення: 2260

За гарячу воду: 220

Субсидія на гарячу воду - 0.

До сплати 305 гривень.

Коментарій - людина не тільки не мала боргу, платила своечасно, а ще і ТехНова мала перед нею борг у 2170 грн. За травень людині субсидій на воду не нарахували, а замість цього у людини знов з"явився борг 305 гривень. Тобто просто так стала боржником. 

І така ситуація по кожним двом із трьох квартир. Боржник ти чи не боржник, заплатив ти чи ні, підписав ти договір чи ні - тобі просто пишуть цифру нового боргу ще в 2-3 тисячі. Ну хіба шо тимчасово дозволять його повертати поступово. Тобто знову наращувати свій борг. 

А тепер вернімося до основ надання субсидій, палких речей Яценюка і Гройсмана, які закріплених законодавчо:

1. Жодна сім"я не буде сплачувати комунальні послуги у розмірі більш ніж 15 % від совокупного доходу.

(моя сімья враховуючи субсидії ВЖЄ повинна заплатити 35-40 %. А без субсидій всі 60-70% від ВСЬОГО ДОХОДУ СІМ"Ї)

2. Жоден надавач комунальних послуг не мае права відбирати надані вам субсидії за ПОПЕРЕДНІ періоди. Сказано Гройсманом, закріплено законодавчо і навіть відмічено в квитанціях. (почитайте) Надавач послуг (тут ТехНова) мае лише право поскаржитись у відділ субсидій, якщо ви підпадаете під категорію боржника, який попередивши вас може перервати надання субсидій НА НАСТУПНИЙ перід. 

(без коментарів)

Ітак маемо:

Надавачі послуг теплопостачання, грубо порушують Закон України і шляхом приписок, а надалі і погроз штрафами і позбавленням субсидій просто напросто займаються шахрайством і шантажом, і кладуть кошти (у т.ч. державні) у свій власний карман. Тобто займаються КРИМІНАЛЬНОЮ діяльністю.

Які дії: об"еднуватись, подавати коллективні і особисті скарги в суд, в прокуратуру, в Европейські суди, писати в КабМін, Президенту, Антимонопольний комітет, европейські правозахисні організації і т.д. Добиватися судів і кримінальної відповідальності від чиновників і власників цих структурІ по кожному випадку і робити це поки ситуація не зміниться.

Інакше задушать. 
Добавить в:


ЦентрКомплект