Империя наносит ответный удар.

27 Февраля 2013 00:07   Просмотров: 4160
Метки: star wars, дарт вейдер, лавринович
Нравится Рейтинг поста: + 4
Всё, капец, в ситуацию на Украине вмешалась тёмная сторона "силы" во главе с Дартом Вейдером.Копипаста: "26 лютого в 10.30 загони штурмовиків на чолі з самим Дартом Вейдером спробували потрапити на прийом до міністра юстиції Лавриновича, який знаходиться за адресою пров. Рильський, 10.

Акт відплати приурочений до незаконного рейдерського захоплення «Інтернет партії України».

Перший заступник голови Інтернет партії України Дарт Вейдер намір знайти Лавриновича в тьмяних проходах міністерства і ткнути його носом в повний пакет документів, що підтверджують легітимність і правомочність Інтернет партії України.

«Я як символ непереможності і могутності Інтернет партії вирішив особисто втрутитися в долю підконтрольній мені структури. Я не дозволю будь-яким «Рабинович» здійснювати рейдерські атаки на опозиційні політичні рухи. Я змушу пошкодувати про свій вчинок кожного чиновника, який прямо чи опосередковано брав участь у цьому злочині », - заявив перший зам голови Інтернет партії України."И самое интересное, что противостоит им сам Вадик Гумен (на 2:26), извесный в "интернетах" "герой"-милиционер по сюжетам: №1(полная версия №1) , №2
Добавить в: