Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Vinni » Задай вопрос Президенту Украины

Радио
Радио

Задай вопрос Президенту Украины

14 Декабря 2008 20:52   Просмотров: 3913
Метки: вопрос, президент, пресс-конференция
8 декабря стартовал конкурс «Задай вопрос Президенту Украины». В спецпроекте принимают участие интернет-издания Корреспондент.net, Украинская правда и ЛИГАбизнесинформ.
На самые интересные и рейтинговые вопросы Виктор Ющенко по идее ответит во время своей ежегодной пресс-конференции, которая состоится 23 декабря. Сегодня мы можем задать свой вопрос или поддержать один из уже существующих (//president.pravda.com.ua/view_popular/), для примера приведу несколько рейтинговых вопросов. Источник – «Українська правда».

1. Шановний пане Презеденте, скажіть будь-ласка, скільки нам (простим людям) потрібно Вам заплатити, щоб Ви разм з усіма депутатами ВР, міністрами, урядовцями назавжди виїхали за кордон і не заважали Україні нормально розвиватися?
66490 голосів

5. Пане Президент. Недавно для Ваших поїздок був придбаний новий літак - Аеробус за 60 млн $. Чому Вам не придбали Харківський АН за 12 млн $. Це по Вашому - підтримка вітчизняного виробника і престижу держави? Або може зменшення бюджетних витрат? Чи це - панська забаганка, з якої випливає така мораль - громадська думка "Високу особу" не цікавить і не хвилює.
9195 голосів

6. Пане Президенту! Минув уже рік, як фонд, що очолює Ваша дружина, зібрав у народу кошти на будівництво "лікарні майбутнього", від якої залежить життя багатьох тяжкохворих дітей у нашій країні. Рік тому Ви казали, що грошей у бюджеті на це не має, тому їх збирали "усім миром". Будівництво і досі не розпочато. Але вже у цьому році на памятник жертвам голодомору витрачено непристойно велику суму бюджетних коштів. Ви вважаєте, що пріоритети розставлені правильно? Чи не є це просто аморальним?
9050 голосів

10. Почему маски-шоу закрыли самый большой файлообменник Украины www.infostore.org?
7141 голос
 
Добавить в: